Hekur udhëtimi - avullore për rroba (fustane) - mini hekur portativ veshjesh dore me rrotullim 90°

Kodi: 11-704
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Hekur udhëtimi - avullore për rroba (fustane) - mini hekur portativ rrobash dora me rrotullim 90° është​ ultra është i lehtë, i lehtë për t'u përdorur dhe i përshtatshëm si për hekurosje të thatë dhe të lagësht.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Hekur udhëtimi - avullore për rroba (fustane) - hekur mini portativ për veshje dore me rrotullim 90° është ultra është i lehtë, i lehtë për t'u përdorur dhe i përshtatshëm për hekurosje të thatë dhe të lagësht, me një funksion praktik të mjegullës së ujit për avull shtesë . Mbani rrobat tuaja të lëmuara dhe pa rrudha pa mundim me një hekur udhëtimi . Doreza ka një dizajn ergonomik dhe mund të rrotullohet me 90°. Hekuri i udhëtimit nxehet në vetëm 20 sekonda , gjë që ju kursen kohë. Përdoreni atë në sipërfaqe të sheshta ose për të varur rroba. Është i pajisur me një tapet praktik izolues dhe një gotë matëse uji. Është zgjidhja ideale për të ruajtur elegancën gjatë udhëtimeve!

Hekuri më i mirë me avull udhëtimi për rroba

Hekuri më i mirë me avull udhëtimi për rroba

Ngrohje e shpejtë në 20 sekonda

Hekuri i udhëtimit është shoqëruesi ideal për këdo që dëshiron të qëndrojë elegant edhe në lëvizje. Me përmasat e tij kompakte prej 20,5 x 17 x 9,5 cm dhe një peshë të lehtë prej vetëm 300 gramësh, ai përshtatet lehtësisht në çdo ndarje bagazhi ose çantë shpine. Ngrohja e shpejtë në 20 sekonda do të thotë që ju mund t'i keni rrobat tuaja të buta dhe të drejta në kohën e duhur, pa pritje të panevojshme. Funksioni praktik i mjegullës së ujit shton avull shtesë për hekurosje më efikase, gjë që është veçanërisht e dobishme kur udhëtoni ku çdo minutë ka rëndësi.

mini hekur për udhëtime Avullore e vogël portative për rroba

Dorezë ergonomike e rrotullueshme me 90°

Doreza e projektuar në mënyrë ergonomike, e cila mund të rrotullohet me 90° , siguron rehati dhe fleksibilitet maksimal gjatë hekurosjes. Ky dizajn inovativ ju lejon të manovroni me lehtësi hekurin mbi rrobat tuaja pa u ndier i lodhur ose i parehatshëm në dorën tuaj. Ky funksionalitet rrit aksesin në vendet e vështira për t'u arritur dhe lehtëson hekurosjen e llojeve të ndryshme të veshjeve, gjë që e bën këtë hekur një mjet vërtet universal për të gjithë.

Avullore më e mirë e rrobave në dorë - hekur portativ për rroba

Efektive në lloje të ndryshme sipërfaqesh

Hekuri i udhëtimit është projektuar që të jetë efektiv në lloje të ndryshme sipërfaqesh. Pavarësisht nëse keni nevojë të hekurosni rrobat e shtrira ose preferoni të hekurosni sendet e varura drejtpërdrejt në varëse rrobash, ky hekur ofron fleksibilitetin që ju nevojitet. Falë shkathtësisë së tij dhe tapetit izolues të përfshirë që mbron sipërfaqet nga dëmtimet, së bashku me një filxhan matës uji për rimbushje të lehtë, ky hekur është zgjidhja perfekte për hekurosje në çdo mjedis. Aftësia e tij për të punuar në mënyrë efektive në një gamë të gjerë materialesh dhe sipërfaqesh e bën atë një aksesor thelbësor për këdo që dëshiron të duket elegant në lëvizje.

Specifikim:

  • Materiali: ABS, Alumini
  • Dimensionet e produktit: 20,5 x 17 x 9,5
  • Pesha neto: 300 gram
  • Hyrja: 220 V
  • Fuqia: 26 W


Përmbajtja e paketës:

1x hekur kompakt udhëtimi i vogël
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim