Jastëk i të dashurës - jastëk i shtyrë gjumi për burra në formën e një gruaje me krah (gjysmë trupi)

Kodi: 11-510
4 900 L 3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Jastëk Girlfriend - jastëk gjumi i shtyrë për meshkuj në formën e një gruaje me krah (gjysmë trupi). Jastëk super i butë prej pelushi, falë të cilit nuk do të flini më vetëm natën.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Jastëk për të dashurën - jastëk gjumi me shtytje për burra në formën e një gruaje me krah (gjysmë trupi). Jastëk prej pelushi super i butë, falë të cilit nuk do të flini më vetëm gjatë natës. Materiali i këndshëm do t'ju garantojë që të flini të ëmbël dhe të qetë. Jastëku i trupit është i zbukuruar me të brendshme të bukura të kuqe dhe ka një shpatull të peshuar për një efekt jashtëzakonisht realist. Falë kësaj, ju mund të vazhdoni të ëndërroni dhe do të ndjeni se po mbani dikë.

Jastëk për krahun e të dashurës (jastëk) - ideale si dhuratë për një mashkull

Jastëk i jastëkut të krahut të të dashurës - ideale si dhuratë për një mashkull

E shkëlqyeshme si dhuratë

Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë për një burrë apo djalë të vetmuar, ky jastëk është i duhuri. Ju po i jepni atij një të dashur që nuk kërkon të hajë, nuk bërtet apo debaton dhe është jashtëzakonisht përkëdhelëse. Një jastëk në formën e trupit të një gruaje do të sigurojë që miku, vëllai ose kolegu juaj të mos bie në gjumë vetëm. Jastëku origjinal është gjithashtu i shkëlqyer si një dhuratë për një festë beqarie ose një festë ditëlindjeje.

jastëk për burrë djalë - jastëk e dashura


Specifikim:

  • I përshtatshëm për meshkujt beqarë
  • Për përdorim si një mbështetje për qafën ose dashurinë
  • Materiali: 100% poliester
  • Jastëk i butë prej pelushi
  • Përmasat: 70 x 38 x 20 cm
  • Pesha: 0,9 kg


Përmbajtja e paketës:

1 x jastëk

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim