Jastëk penisi - Jumbo Penis Body Cushion - Lodër prej pelushi ultra i madh 100 cm

Kodi: 11-453
7 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 6 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Jastëk penisi - Jumbo jastëk për trupin e penisit - Lodër prej pelushi ultra i madh 100 cm si dhuratë për një grua për nusen e ardhshme, ose një festë të çmendur ditëlindjeje.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Jastëk Penisi - Jastëk Trupi Jumbo Penisi - Lodër pelushi ultra e madhe 100 cm dhuratë për një grua për nusen e ardhshme, ose një ditëlindje të çmendur ose festë të Shën Valentinit. Falë gjatësisë së tij, do të bëhet menjëherë pjesë e pandashme e pushimit tuaj. Mund ta vendosni kokën mbi të, i shkëlqyer si një jastëk praktik gjumi, ose ta përdorni si jastëk ulëseje. Ky mik prej pelushi është një ide e mirë për një dhuratë qesharake se si të bëni një shaka me miqtë tuaj në një mënyrë origjinale dhe të shkëlqyer. Ky produkt është bërë prej pelushi.

Jastëk ose jastëk Penisi prej pelushi - një dhuratë qesharake për një grua (shoqe, kolege, teze)

Penisi jastëk - lodër pelushi jastëk 100 cm

Jastëku është një recesion pikant në formën e penisit dhe jo të gjithë janë gati të ndajnë argëtimin në këtë stil, ndaj ne rekomandojmë ta blini atë ose për ju ose si dhuratë vërtet vetëm për njerëzit që mund të marrin dhe shijojnë çdo shaka.

Jastëkë penisi jumbo - dhuratë për ditëlindje ose për Shën Valentin për një vajzë

Karakteristikat e produktit:

Materiali: pelush, 100% poliester
Dimensionet e jastëkut: gjatësia 100 cm, gjerësia e poshtme 46 cm, trashësia 26 cm
Udhëzimet e larjes: larje me dorë, pa sapun
Pesha: 1,44 kg

Përmbajtja e paketës:
1 x jastëk penisi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

98%