Kallëp për çokollatë - shkronja çokollate DIY

Kodi: 11-577
1 200 L 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 417 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Kallëp për çokollatë - shkronja çokollate DIY. Me kallëp silikoni për shkronjat e çokollatës, mund të shkruani fjalë të ëmbla që do të dëshironit t'i thoni dikujt.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kallëp për çokollatë - shkronja çokollate DIY. Me kallëp silikoni për shkronjat e çokollatës, mund të shkruani fjalë të ëmbla që do të dëshironit t'i thoni dikujt. Ju lehtë dhe shpejt mund të krijoni letra ose për një tortë nga marzipan, çokollatë ose ëmbëlsira. Krijoni letra origjinale dhe dekorojini sipas dëshirës.

Shkronjat e çokollatës - kallëpe silikoni çokollate

Shkronjat e çokollatës - kallëpe për çokollatë

Punë dhe mirëmbajtje e lehtë me kallëp

Nëse e keni mbushur kallëpin e shkronjave, vendoseni në frigorifer për rreth 10 minuta. Letra ngurtësohet bukur dhe ju thjesht e shtyni atë deri në fund për ta kthyer jashtë. Kallëpi pastrohet lehtë, mund ta vendosni edhe në lavastovilje për pastrim të përshtatshëm.

kallëp silikoni për letra nga çokollata

Specifikim:

  • Është e lehtë për t'u pastruar
  • Rezistent deri në 260 gradë
  • Kapaciteti deri në 200 gram
  • Ngjyra: e kuqe
  • E disponueshme në: D, J, G, K, L, M, P, R, S, W
  • Përmasat: 11 x 2,5 x 15,5 cm
  • Pesha: 62 gram


Përmbajtja e paketës:
1x kallëp për shkronja çokollate

PS në shënimin sipas renditjes, ju lutemi shkruani cilën shkronjë zgjidhni: "D, J, G, K, L, M, P, R, S, W"

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim