Karafe uiski dhe gota në një stendë prej druri - Kit uiski kristal Globe + 2 gota dhe 9 gurë

Kodi: 11-458
12 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 10 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Karafe dhe gota uiski në një stendë druri si një glob - Kit luksoz kristali uiski si dhuratë + 2 gota dhe 9 gurë​ në një qese prej kadifeje.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Karafe uiski dhe gota në një stendë druri si një glob - Kit luksoz kristali uiski si dhuratë + 2 gota dhe 9 gurë në një qese prej kadifeje. Aksesorë që do ta bëjnë servirjen e uiskit ose burbonit një përvojë! Kompleti përfshin gjithashtu një hinkë çelik inox dhe darë akulli . Me një grup të bukur dekantuesish dhe një komplet harmonik kupash globi, ju do të pasuroni çdo dhomë. Ndryshe nga karafet e zakonshme, kompleti është një vepër arti e punuar me dorë. Xhami i fryrë me dorë përmban një hartë të botës me një anije brenda.

Kupat vendosen në një piedestal prej druri të projektuar me porosi. Ky set duket i mrekullueshëm edhe kur është plot, por edhe kur është bosh. Kompleti i uiskit nuk është vetëm për t'u ekspozuar, ai është mjaft i madh për 850 ml pijen tuaj të preferuar dhe vjen me dy gota dhe një tapë karafe që siguron një mbyllje hermetike. Falë dizajnit të tij të bukur, ky set do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për pothuajse këdo që pëlqen një pije dhe do të jetë një këshillë e shkëlqyer dhuratë nëse jeni burrë apo grua në ditën e Shën Valentinit, Krishtlindjet apo ditëlindjen.

Komplete uiski - Glob xhami luksoz + gota + gurë akulli + darë dhe aksesorë

dekantues uiski globe - gota komplete uiski

Aksesorë që do ta bëjnë servirjen e uiskit ose burbonit një përvojë! Kompleti përfshin një karafe qelqi, 2 gota qelqi uiski, një gyp inox, një tapë karafeje, darë akulli dhe 9 copë gurë akulli në një xhep prej kadifeje. Karafa dhe gotat janë bërë prej xhami të pastër kristal, të lehtë, të kalitur . Xhepi elegant i zi përmban 9 copa gurësh akulli dhe darë për trajtimin e gurëve. Një gyp i vogël çeliku inox do të ndihmojë për të rimbushur pijen tuaj të preferuar në karafe. Me një kapacitet prej 850 ml dhe një konstruksion xhami të pastër kristal, është mënyra perfekte për të ruajtur dhe servirur pijen tuaj të preferuar. Falë dizajnit të tij të bukur, ky set do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për këdo që pëlqen një pije dhe përgatit një atmosferë të mrekullueshme gjatë një festë apo takimi, ose thjesht për t'u çlodhur.

Karafa uiski - Surprizoni familjen tuaj dhe mahnitni miqtë tuaj me këtë grup uiski luksoz

Komplet dekantues globi për pije uiski rum bourbon

Këshillë e shkëlqyer dhuratë për ditën e Shën Valentinit, Krishtlindjet ose ditëlindjen.

karafe uiski + gota set dhuratash dizajn globi

Set elegant dhe elegant - një aksesor për çdo shtëpi, zyrë, bar ose vilë

Set dekante xhami për uiski me aksesorë glob

Specifikimet:
Vëllimi: 850 ml
Materiali: xhami, dru
Përmasat: 26 x 23,5 x 23,5 cm
Përmasat e karafesë: 10 x 10 x 27 cm
Pesha: 1,4 kg
Përmbajtja e paketës:
1 x karafe
2x filxhan
1x Darë akulli
1 x xhep
9 x gurë akulli
1 x gyp çeliku inox
1x tapë qelqi për karafe

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

99%