Karikues diellor për celular/foto - karikues portativ 20000mAh + çakmak

Kodi: 11-576
4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Karikues diellor për celular/foto - karikues të jashtëm portativ të baterive 20000mAh + çakmak ka fuqi të jashtëzakonshme dhe një kapacitet të madh që mund të karikojë smartfonin tuaj deri në 10 herë.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Karikues diellor për celular/foto - karikues të jashtëm portativ të baterive 20000mAh + çakmak ka fuqi të jashtëzakonshme dhe një kapacitet të madh që mund të karikojë smartfonin tuaj deri në 10 herë. Dizajni kompakt lejon transportueshmëri të lehtë të karikuesit. Karikuesi diellor ka një panel diellor të fshehur monokristalor me fuqi 1,2 W.

Karikues portativ diellor 20000mAh fuqi + çakmak + dritë LED

Karikues portativ diellor 20000mAh fuqi + çakmak + dritë LED

Më shumë funksione në një

Mund të karikoni 2 telefona inteligjentë në të njëjtën kohë me karikuesin diellor. Karikuesi është i pajtueshëm me iPhone, iPad, telefona Android, pajisje GPS dhe kamera. Është rezistent ndaj pluhurit dhe ujit (mbrojtje IP67) dhe ka një çakmak të integruar të mbijetesës. Ai përfshin gjithashtu një dritë LED me 3 mënyra.

karikues solar celular 20000 mah

Specifikim:

 • 1 mikro USB, 2 lidhës USB
 • Mbrojtje IP67
 • Kapaciteti: 20000 mAh
 • Mund të karikojë 2 pajisje njëherësh
 • çakmak i integruar
 • Materiali: xhel silikoni ekologjik, ABS, PVC
 • Pesha: 290 gram
 • Përmasat: 16 × 8 × 2 cm


Përmbajtja e paketës:
1x karikues diellor portativ me kapacitet të lartë
1x karabinë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim