Llambë kripë - Llambë elektrike me kripë kristal Himalayan (e punuar me dorë)

Kodi: 11-551
2 900 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Llamba e kripës - Llamba elektrike me kripë kristal Himalayan (e punuar me dorë) kanë dizajnin e tyre unik dhe do të gjallërojnë këndshëm brendësinë tuaj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Llamba e kripës - Llamba elektrike me kripë kristal Himalayan (e punuar me dorë) kanë dizajnin e tyre unik dhe do të gjallërojnë këndshëm brendësinë tuaj. Kur ndizet, lëshon një shkëlqim të ngrohtë rozë të zbehtë. Llamba vjen plotësisht e montuar, thjesht futeni në prizë dhe do të sigurojë një burim qetësues dhe qetësues drite.

Llampa me kripe Himalaje (punuar me dore) me baze druri

Llampa me kripe Himalaje (punuar me dore) me baze druri

Relaks, ngrohje dhe freskim në një

Me një llambë me kripë Himalayan, mund ta trajtoni veten me relaksin që ju nevojitet. Nuk është vetëm një shtesë me shije e brendshme, por mund të jonizojë ajrin dhe të përmirësojë klimën në dhomë. Është një gur natyral , kështu që çdo pjesë e vetme është unike.

Llambë me kripë guri Himalayan Llambë shkëmbi

Një burim i sigurt i nxehtësisë së këndshme

Llamba e kripës është e ndërtuar mbi një bazë druri, kështu që do të jetë shumë e qëndrueshme. Guri i kripës nxehet gradualisht, duke rritur intensitetin e llambës. Llamba lëshon një dritë shumë të këndshme kur lidhet. Zbukuroni shtëpinë tuaj me të ose dhurojini të dashurit tuaj.

llambë guri kristal llambë drite

Specifikim:

  • Materiali: kripë Himalaje dhe dru
  • Pesha: 2,39 kg


Përmbajtja e paketës:
1 x llambë me kripë Himalayan

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim