Llambë me rërë - llambë me peizazh me rërë në lëvizje (llambë LED e artit me rërë) Llambë tavoline LED me ngjyra RGB

Kodi: 11-650
2 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Llamba me rërë - Llamba lëvizëse e peizazhit me rërë (llambë LED me rërë arti) Llamba tavoline me ngjyra LED RGB me dritë prapa do të kujdeset për të krijuar një atmosferë relaksuese.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Llamba me rërë - Llamba lëvizëse e peizazhit me rërë (llambë led arti me rërë) Llamba tavoline LED shumëngjyrësh RGB me dritë prapa do të kujdeset për të krijuar një atmosferë relaksuese dhe në të njëjtën kohë do të sjellë estetikë në tryezën tuaj. Ky aksesor unik do të gjallërojë shtëpinë, zyrën ose tavolinën tuaj duke kombinuar rehatinë me një prekje kreativiteti. Me ndriçimin krijues të natës dhe paletën e ngjyrave, ju mund të krijoni një llambë pikërisht sipas stilit tuaj personal.

Llamba e artit me rërë - llamba e tavolinës me rërë - ndriçim LED me ngjyra RGB

Llamba e artit me rërë - llambë me rërë të tavolinës-Ndriçim LED me ngjyra RGB

Bukuria e rërës që bie

Sandscape është më shumë se një llambë, është një përvojë. Ai përdor bukurinë paqësore të rërës që bie , e cila krijon modele delikate dhe magjepsëse ndërsa lëviz. Thjesht rrotulloni timonin 180 gradë dhe mund ta filloni këtë proces qetësues nga e para.

llambë me rërë - llambë me rërë lëvizëse rgb dritat

Një dhuratë e shkëlqyer për dikë të veçantë

Baza e dritës përmban drita LED që plotësojnë butësisht atmosferën, duke e bërë këtë llambë të përshtatshme për njerëzit e të gjitha moshave. Me të dyja, baterinë dhe mbështetjen e energjisë USB , kjo llambë është praktike dhe fleksibël në përdorimin e saj. Nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë për dikë të veçantë, ose dëshironi të kënaqeni me një moment të vogël gëzimi , llamba e tavolinës Sandscape do të sjellë kreativitet dhe një prekje personale në mjedisin tuaj sot!

llambë led arti me rërë - Llambë LED me rërë me rërë


Specifikim:

  • Materiali: PP dhe xhami
  • Përmasat: 16 x 10 x 20 cm
  • Pesha: 470 gram


Përmbajtja e paketës:
1x llambë peizazhi
1x Baza me LED
1x kabllo USB të energjisë
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim