Llambë rozë - Llampa romantike LED në formë trëndafili - 20 copë

Kodi: 11-634
2 500 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Llambë rozë - Llampa romantike LED në formë trëndafili shkumë - 20 copë. Magjepsni çdo hapësirë ​​të shtëpisë tuaj me bukurinë e llambave romantike LED me trëndafila.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Llambë rozë - Llampa romantike LED në formë trëndafili shkumë - 20 copë. Magjepsni çdo hapësirë ​​të shtëpisë tuaj me bukurinë e llambave romantike LED me trëndafila. Ky grup përmban 20 drita LED që kujtojnë trëndafilat e gjallë dhe mund të gjallërojnë çdo atmosferë. Karakteristikat e tyre lejojnë integrimin ideal në çdo brendshme. Trëndafilat janë krijuar në një kombinim të ngjyrave të bardha dhe rozë, e cila krijon një harmoni magjepsëse dhe siguron humor të përsosur.

Trëndafila me shkumë LED - trëndafila të ndezur si drita dekorative

Trëndafila LED - trëndafila të ndezur si drita dekorative

Siguri dhe komoditet në një

Llambat nuk janë vetëm tërheqëse estetikisht, por edhe të sigurta dhe të rehatshme . Ato ushqehen me bateri, gjë që eliminon nevojën për lidhje të vazhdueshme dhe shkëputje nga rrjeti. Siguria dhe komoditeti janë një prioritet për këto llamba, të cilat janë ideale për familjet me fëmijë ose kafshë shtëpiake.

llambë rozë e lehtë led trëndafila

Efikasiteti dhe fleksibiliteti i energjisë

Llambat romantike në formë trëndafili janë krijuar për të konsumuar një sasi minimale energjie dhe për këtë arsye zgjasin për orë të gjata pa pasur nevojë të ndërroni bateritë. Përveç kësaj, teli fleksibël në të cilin janë varur llambat ju lejon të formoni dhe rregulloni lehtësisht llambat sipas dëshirave tuaja.

Llambë trëndafili LED që funksionon me bateri

Eleganca dhe romanca në një

Lërini llambat LED të sjellin elegancë dhe romancë në shtëpinë tuaj. Pavarësisht nëse po planifikoni një natë të këndshme filmi ose po festoni diçka të veçantë, këto llamba do të krijojnë humorin perfekt. Drita e tyre e butë dhe pamja delikate e trëndafilave krijon një ndjenjë intimiteti dhe mirëqenieje që është perfekte për çdo rast.

zinxhir i lehtë i trëndafilave drita LED

Specifikim:

  • Trëndafila realistë me shkumë
  • 20 drita LED
  • Mundësuar nga 3 x bateri AAA (nuk përfshihen)
  • Kordoni 3 metra
  • Materiali: EVA, ABS

Përmbajtja e paketës:

1x Llampa LED romantike në formë trëndafili
1x manual përdorimi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim