Lodër dërrase arti 3D me pin - skulpturë 3D nga ju

Kodi: 11-561
2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Lodër dërrase e artit 3D - skulpturë 3D vetë​ - mund të printoni pothuajse çdo gjë. Kunjat riprodhojnë automatikisht çdo gjë me imagjinatën dhe kreativitetin tuaj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lodër dërrase e artit 3D - skulpturë 3D nga ju - mund të bëni një printim të pothuajse çdo gjëje. Kunjat riprodhojnë automatikisht çdo gjë me imagjinatën dhe kreativitetin tuaj dhe atë që dëshironi të kapni. Vret në mënyrë të përsosur mërzinë, ju lejon të relaksoheni dhe mund ta përdorni për të krijuar një dekorim perfekt dhe modern për ambientin e brendshëm.

Tabela e artit me pin - lodra 3D si një art modern

Pllakë arti me gjilpërë - lodër 3D si një art modern

Kunjat kudo

Pllaka Pinart 3D përbëhet nga një bazë plastike dhe kunja të vogla metalike që ndryshojnë formën kur shtypen. Ju mund të printoni në fytyrë, dorë ose këmbë, në thelb gjithçka që mund të mendoni. Mund ta bëni dhuratë dhe do të jetë një dhuratë e përkryer për njerëzit që vlerësojnë artin modern.

dërrasë pinart me kunja


Specifikim:

  • Materiali: kunja hekuri dhe ABS
  • Përmasat: 20 x 4 x 15 cm
  • Pesha: 845 gram


Përmbajtja e paketës:
1x Pin art Tabela 3D me kunja - Art pin 3D

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

99%