Lojë golfi në tualet -  mini golf wc pajisje e vogël

Kodi: 11-558
1 900 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Lojë golfi në tualet -  mini ​​golf wc fuçi i vockël (pottyputter)​ do të kënaqë çdo entuziast të golfit. Praktikoni aftësitë tuaja të golfit në tualet me dhuratën më qesharake të tualetit që mund të jepni ose merrni.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Lojë e golfit në tualet - mini golf wc fuçi i vogël (potyputter)​ do të kënaqë çdo të apasionuar pas golfit. Praktikoni aftësitë tuaja të golfit në tualet me dhuratën më qesharake të tualetit që mund të jepni ose merrni. Me këtë golf tualeti, nuk do të mërziteni kurrë në tualet.

Mini golf për tualet - wc golf poçator

Mini golf për tualet - wc golf poçator

Për entuziastët e golfit

Nëse kaloni shumë kohë në tualet, ky mini tualet golf do të jetë i duhuri për ju. Falë tij, ju mund të stërviteni edhe në vende ku normalisht nuk e përdorni plotësisht kohën tuaj. Nëse nuk mund ta imagjinoni jetën pa golf, merrni këtë set tualeti golfi. Do të përshtatet në çdo tas tualeti.

Specifikim:

  • Shkop golfi: 57 cm
  • Përmasat: 64,5 x 17,5 x 6,5 cm
  • Pesha: 335 g
  • Materiali: ABS dhe bar artificial


Përmbajtja e paketës:
1x dyshek
1 x klub golfi
3x topa golfi
1x mbishkrimi "Mos shqetëso!

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim