Makinë flluskash - fabrikuesi i gjetheve portativ 200ml kapacitet + 2 LED

Kodi: 11-711
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Makinë flluskash -prodhuesi i fryrësit të gjetheve i lëvizshëm me kapacitet 200 ml + 2 drita të bardha LED hapin portat drejt një bote magjike ku argëtimi nuk mbaron kurrë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Makina me flluska - prodhuesi i ventilatorit me gjethe portative me kapacitet 200 ml + 2 drita të bardha LED hapin portat drejt një bote magjike ku argëtimi nuk mbaron kurrë. Imagjinoni një shpërthim të mahnitshëm gëzimi me makinën tonë automatike të flluskave me 20 vrima, gati për të gjallëruar çdo festë apo mbledhje familjare. Me një kapacitet prej 200 ml lëng flluskë dhe funksionim të vazhdueshëm, kjo makinë nuk ndalet së prodhuari qindra flluska me shkëlqim që kërcejnë në ajër dhe sjellin buzëqeshje në fytyrat e fëmijëve dhe të rriturve.

bubble machine - bubbler maker blower

Shfaqje me dritë nën yje

Një makinë flluskash nuk ka të bëjë vetëm me flluska, por ka të bëjë edhe me dritën. Falë dritave të integruara të ftohta, kjo makinë flluskash e kthen çdo flluskë në një blic të bukurisë magjike. Pavarësisht nëse vendosni të festoni jashtë nën qiellin me yje ose të krijoni një atmosferë magjike brenda, këto efekte magjepsëse ndriçimi do t'i shtojnë një dimension shtesë çdo flluske dhe do të intensifikojnë përvojën e festës suaj.

makine partie per flluska pajisja fryrëse krijues bubbler

Aventurë e shkujdesur me flluska

Makina e flluskave është kulmi i komoditetit dhe argëtimit. Mundësuar nga bateritë 6x AA, dizajni pa tela do të thotë që ju mund ta merrni makinën tuaj me flluska kudo me vete, brenda ose jashtë, pa u shqetësuar për të gjetur një prizë. Me dy ingranazhe, ju mund të rregulloni sasinë e flluskave sipas humorit të festës, ndërsa rezistenca ndaj derdhjes dhe doreza e lehtë sigurojnë që argëtimi juaj me flluska të jetë pa probleme dhe i pastër. Me 4 thasët mbushës të furnizuar, ju jeni gjithmonë gati për emocione të pafundme me flluska që do të sjellë një buzëqeshje në fytyrën e të gjithëve.

Pajisja e krijuesit të ventilatorit të flluskave mini portative

Specifikim:

  • Materiali: ABS, PP
  • Mundësuar nga 6x bateri AA
  • Dimensionet e produktit: 19 × 13,2 × 12,4
  • Pesha neto: 600 gram
  • Transmisione me shpejtësi 2x


Përmbajtja e paketës:
1x makinë flluskë
1x dorezë
4 x qese mbushëse
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim