Mbajtës jerry - kuti metalike me benzinë minibar 5 litra uiski në një kuti

Kodi: 11-503
8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mbajtëse e kanaçeve  - minibar me uiski prej 5 litrash metalik me benzinë ​​në një kuti. Jerry mund të ketë minibar në një kuti si një dhuratë origjinale për një burrë në ditëlindjen e tij ose në një rast tjetër të ngjashëm.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse Jerrycan - kanaçe metalike me benzinë ​​minibar 5L uiski në një kuti. Jerry mund të ketë minibar në një kuti si një dhuratë origjinale për një burrë në ditëlindjen e tij ose në një rast tjetër të ngjashëm. Bar uiski në formën e një bombole me dizajn holandez do të jetë një shtesë elegante për shtëpinë tuaj. Mini bari me bombol është në formën e një rezervuari më të vogël gazi dhe padyshim që do të habiteni kur ta hapni. Ky bar 5 litra ka një minibar të fshehur, i cili tingëllon si një rezervuar më i vogël karburanti në bagazhin e një makine. Nëse vendosni t'i bëni një dhuratë si një bar uiski një kolegu të punës, familjes apo të njohurit, patjetër që nuk do të gaboni. Përkundrazi, do të jetë një dhuratë ideale për djalin e duhur.

Jerry kanaçe minibare nga një kuti - kuti Jerrycan 5L

Jerry kanaçe minibare nga një kuti - kuti Jerrycan 5L

Bar kuti premium është gjithmonë i dobishëm

Cilësia revolucionare e materialeve të përdorura dhe përpunimi i plotë i shiritit të uiskit i nënshtrohen kontrollit të rreptë dhe vëmendje i kushtohet çdo detaji. Ju keni një garanci se po i dhuroni të dashurit tuaj më të mirën. Mini bari është rezultat i punës së saktë me dorë. Kutia dhe kompensata prej druri trajtohen në mënyrë të tillë që të arrihet jetëgjatësia më e gjatë e mundshme e shërbimit. Bari i uiskit është i përfunduar me bojë pluhuri të llakuar dhe një shtresë llaku të cilësisë së lartë.

mini bar në formë bombole - kanaçe


Falë versionit më të vogël të 5L, ai mund të merret kudo

Ju mund të përdorni minibar portativ në mënyrë të përsosur si jashtë ashtu edhe brenda. Merrni atë në një piknik në park, në plazh ose në një Barbecue me miqtë ose me pushime. Ka tre doreza të forta me të cilat mund ta mbani lehtësisht. Brenda janë të fshehura 3 shishe të vogla, të cilat mund t'i mbushni me uiski sipas shijes tuaj.


Specifikim:

 • Jerrycan autentik
 • Dizajn holandez
 • Mund të mbushet me shishe të vogla uiski (shishet e uiskit dhe kashta nuk përfshihen)
 • E disponueshme ne ngjyre te zeze dhe jeshile
 • Vëllimi 5 l
 • Materiali: çelik/çelik inox dhe dru
 • Përmasat: 24,5 x 9,5 x 28 cm
 • Pesha: 2,14 kg


Përmbajtja e paketës:
1 x mini bar uiski
3x shishe të vogla
1x enë shishe

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim