Mbajtëse banjo për artikuj higjienike (furçë dhëmbësh + brisk) me pasqyrë nga silikoni

Kodi: 11-567
2 900 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtësja e banjës silikoni për artikujt e higjienës (furçë dhëmbësh + brisk) me pasqyrë është një mjet praktik i bërë nga 100% silikon. Është projektuar për të lejuar ujin të kalojë dhe kështu të sigurojë higjienën e duhur.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtësja e banjës silikoni për artikujt e higjienës (furçë dhëmbësh + brisk) me pasqyrë është një mjet praktik prej 100% silikoni. Është projektuar për të lejuar ujin të kalojë dhe në këtë mënyrë të sigurojë higjenën e duhur . Mund ta lidhni lehtësisht në çdo sipërfaqe të lëmuar, si xhami, pllaka ose pasqyra. Mbajtësi nuk kërkon përdorimin e ngjitësve ose të ndonjë filxhani thithës. Thjesht hiqni mbulesën mbrojtëse plastike dhe ngjiteni në një sipërfaqe të lëmuar.

Mbajtëse për banjo pa shpim nga silikoni + pasqyrë

Mbajtëse për banjo pa shpim nga silikoni + pasqyrë

Shumë hapësirë ruajtëse

Mbajtësja e higjienës përmban një ndarje për furçat e dhëmbëve dhe brisqet , ose për një sapun. Ndarja më e vogël është e destinuar për sende të vogla, si bizhuteri, apo kapëse të ndryshme, suplemente për elastikë flokësh. Një pasqyrë kundër mjegullës është ngjitur në pjesën e sipërme, e cila është ideale për heqjen e make-up-it ose rruajtjen.

mbajtëse banjo për sende higjienike, shok dush me kapje

Specifikim:

  • Materiali: silikoni
  • Përmasat: 30 x 4 x 14,5 cm
  • Pesha: 0,177 kg

Përmbajtja e paketës:
1x mbajtëse për artikujt e higjienës së banjës

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim