Mbajtëse e kanaçes Jerry - minibar i kuq me benzinë metalike me xhin 20 litra në një bombol Jerrycan

Kodi: 11-504
15 900 L 13 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 11 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtëse për kanaçe Jerry - Minibar xhin 20 litra me benzinë metalike KUQ në një bombol Jerrycan si një dhuratë origjinale për një burrë për ditëlindje ose raste të tjera të ngjashme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse për kanaçe Jerry - Kuqe metalike me benzinë minibar xhin 20L në një bombol Jerrycan si dhuratë origjinale për një mashkull për ditëlindje apo raste të tjera të ngjashme. Minibari është në formën e një rezervuari më të vogël gazi dhe padyshim që do të habiteni kur ta hapni. Ky bar 20 litra ka një minibar të fshehur që duket si një rezervuar karburanti në bagazhin e një makine. Nëse vendosni t'i dhuroni një xhin-bar një kolegu në punë, familje apo të njohur, sigurisht që nuk do të gaboni. Përkundrazi, do të jetë një dhuratë ideale për djalin e duhur.

Minibar në bombol - shirit i kuq 20L

jerrycan 20L Minibara në bombol - bar

Një kuti premium për alkool dhuratë gjithmonë i dobishëm

Cilësia revolucionare e materialeve të përdorura dhe përpunimi i plotë i shiritit të xhinit i nënshtrohen kontrollit të rreptë dhe i kushtojnë vëmendje çdo detaji. Ju keni një garanci se po i dhuroni të dashurit tuaj më të mirën. Mini bari është rezultat i punës së saktë me dorë. Kutia dhe kompensata prej druri trajtohen në mënyrë të tillë që të arrihet jetëgjatësia më e gjatë e mundshme e shërbimit. Shiriti i xhinit është i përfunduar me bojë pluhuri të llakuar dhe një shtresë llak të cilësisë së lartë.

shirit xhin në formën e një kanaçe të kuqe bombole

Mund të merret kudo

Ju mund ta përdorni në mënyrë perfekte shiritin portativ xhin si jashtë ashtu edhe brenda. Merrni atë në një piknik në park, në plazh ose në një Barbecue me miqtë, ose me pushime. Vjen me 2 gota për xhinin tuaj dhe ka vend për një shishe alkooli dhe disa teneqe. Ky është një bombol autentik i karburantit i konvertuar në një Gin Bar me pamje të vjetër. Ka tre doreza të forta që mund ta ngrini lehtë.

Specifikim:

  • Dizajn holandez
  • Pijet nuk janë të përfshira në paketë
  • Vëllimi: 20 l
  • Materiali: çelik/çelik inox dhe dru
  • Përmasat e produktit: 34 x 13,5 x 46,5 cm
  • Pesha: 5,74 kg

Përmbajtja e paketës:

1 x bombol 20L
2 x gota xhin

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim