Mbajtëse për tenxhere për bimë me top disko - top pasqyre lulesh për t'u varur me diametër 20 cm

Kodi: 11-638
2 900 L 2 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mbajtëse e tenxhereve të bimëve me top Disco - Ball mirrorball lulesh (top pasqyre) për t'u varur me diametër 20 cm​ përfaqëson një pamje unike të vazove tradicionale të luleve me një dizajn të veçantë dhe plot ngjyra.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mbajtëse tenxhere për bimët e topit Disco - top pasqyre lulesh (top pasqyre) për t'u varur me diametër 20 cm​ përfaqëson një pamje unike të vazove tradicionale të luleve me një dizajn të veçantë dhe shumëngjyrësh të frymëzuar nga topat e diskove, i cili garantohet të tërheqë vëmendjen. Topi disko është i përshtatshëm për përdorim jo vetëm brenda, por edhe jashtë.

Tenxhere me lule me top disko pasqyre per tu varur

mbajtëse e bimëve të disko top pasqyrë

Shtoni ekstravagancë në shtëpinë tuaj

Kjo mbjellëse shton një prekje hijeshie në shtëpinë tuaj. Përveç pamjes tërheqëse, topi Funky Disco vjen me një sistem zinxhir çeliku të varur dhe një mbajtës unaze prej druri, falë të cilit mund ta varni praktikisht kudo. Mbjellësi i diskove është një mënyrë e shkëlqyer për të sjellë një shkëndijë në çdo brendshme.

tenxhere bimore disko për bimë lulesh - top pasqyre

Element ekstravagant i frymëzuar nga disko

Mbjellësi Funky Disco nuk është thjesht një mbjellës i zakonshëm, por edhe një element ekstravagant. Dizajni i tij i frymëzuar nga disko do të kthejë menjëherë kokën dhe do të sjellë kënaqësi në çdo vend që e vendosni. Sistemi i tij unik i zinxhirit ju jep mundësinë ta varni në një vend të përshtatshëm për të krijuar një efekt edhe më dramatik, ose mund ta vendosni në një tavolinë si një dekorim unik.

ball pasqyrë tenxhere bimore - top disko

Një dhuratë unike

Nëse jeni duke kërkuar për një mënyrë imagjinative për ta bërë brendësinë tuaj të veçantë ose për të bërë diçka të pazakontë si dhuratë, mbjellësi i topave Funky Disco është këtu për ju . Me dizajnin dhe funksionalitetin e tij të veçantë, kjo mbjellëse jo vetëm që do të jetë një vend i mrekullueshëm për të rritur bimët tuaja të preferuara, por edhe një pjesë unike që do të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Ju gjithashtu mund të kënaqni të dashurit tuaj me këtë dhuratë elegante që do të sjellë gëzim dhe shkëlqim në çdo ditë.

poçe me lule disko mbjellëse funky - top pasqyre

Specifikim:

  • Materiali: ABS dhe xhami
  • Dizajn ekstravagant
  • 20 cm diametër


Përmbajtja e paketës:

1x vazo ekstravagante me top disko
1x zinxhir çelik inox
1x unazë druri
1x pjesë rezervë pasqyre

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim