Mini tenxhere me vezë - tenxhere portative e çastit 4 copë vezë tenxhere me mikrovalë - HEN

Kodi: 11-564
1 900 L 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mini tenxhere me vezë - tenxhere portative e menjëhershme 4 copë vezë tenxhere me mikrovalë - HEN​ - tenxhere origjinale qesharake për vezë të ziera dhe të ziera të buta direkt në furrë me mikrovalë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mini tenxhere me vezë - tenxhere portative e menjëhershme 4 copë vezë tenxhere me mikrovalë - HEN​ - tenxhere origjinale qesharake për vezë të ziera fort dhe të ziera drejtpërdrejt në furrë me mikrovalë. Gatimi i vezëve nuk ka qenë kurrë më i lehtë me tenxheren portative të vezëve me mikrovalë. Sidomos në mëngjes, kur çdo minutë vlen, është një mik i të gjithë njerëzve që nxitojnë në punë. Mund të gatuani dhe të shijoni vezë të ziera dhe të buta me tenxheren që duket si pulë.

Tenxhere argëtuese portative me vezë me mikrovalë për 4 vezë - HEN

Tenxhere argëtuese portative me vezë me mikrovalë për 4 vezë - pulë

Vezë të ziera në pak minuta

Mund të gatuani deri në 4 vezë në të njëjtën kohë për një përdorim. Thjesht vendosni vezët në tenxhere, shtoni pak ujë dhe në pak minuta mund të shijoni vezë të shijshme. Me këtë tenxhere inteligjente, nuk keni nevojë të kaloni shumë kohë në kuzhinë, vezët zihen në pak minuta.

tenxhere portative për vezë me mikrovalë

Specifikim:

  • 600 W: 5 minuta gatim i butë, 7 minuta gatim i vështirë
  • 500 W: 5,5 minuta gatim i butë, 8 minuta gatim i vështirë
  • Përmasat: Ø12,5 x 10 cm
  • Pesha: 114 gram

Përmbajtja e paketës:
1 x tenxhere portative për vezë me mikrovalë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim