Mini tharëse gozhdë portative - Monkey

Kodi: 11-535
1 900 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Mini tharëse gozhdë portative - Monkey siguron kujdes të përsosur për thonjtë edhe pa vizituar sallonin e bukurisë. Majmuni fryn ajrin në thonjtë për t'i tharë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mini tharëse gozhdë portative - Monkey siguron kujdes të përsosur për thonjtë edhe pa vizituar sallonin e bukurisë. Majmuni fryn ajrin në thonjtë për t'i tharë , kjo siguron tharje më të rehatshme dhe më të lehtë të manikyrit. Tharja e thonjve nuk ka qenë kurrë kaq argëtuese. Tharëse portative e thonjve është një dhuratë e shkëlqyer për të gjitha zonjat dhe zotërinj që duan të trajtojnë veten me një manikyr të bukur.

Tharëse manikyri në formën e majmunit

Tharëse manikyri në formën e majmunit

Manikyr perfekt

Nuk është gjithmonë e mundur të shkosh te një manikyr për të rregulluar thonjtë, ose duhet t'i rregullosh thonjtë shpejt përpara pushimeve. Në këtë rast, tharësja e manikyrit në formën e një majmuni të adhurueshëm do të jetë padyshim i dobishëm. Merreni me vete kudo, ose përdorni në shtëpi për tharje më të shpejtë të llakut Kamil. I përshtatshëm edhe si një dhuratë origjinale dhe argëtuese për një grua.

Tharëse manikyri mini portativ majmun

Specifikim:

  • 2 bateri AAA 1,5V (nuk përfshihen në paketë)
  • Përmasat: 9 x 7 x 8 cm
  • Pesha: 89 gram

Përmbajtja e paketës:
1x tharëse portative manikyri në formën e majmunit

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim