Mini ventilator fleksibël (i përkulshëm) për mbajtës trekëmbësh për USB dhe për dore

Kodi: 11-710
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Mini ventilator fleksibël (i përkulshëm) për mbajtësin e trekëmbëshit për USB dhe dore përfaqëson një revolucion në fushën e rehatisë personale për njerëzit që janë vazhdimisht në lëvizje.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mini ventilator fleksibël (i përkulshëm) për mbajtësin e trekëmbëshit për USB dhe dore përfaqëson një revolucion në fushën e rehatisë personale për njerëzit që janë vazhdimisht në lëvizje. Ky mjet shumëfunksional nuk është vetëm një mjet për të krijuar një erë të këndshme, por ofron një zgjidhje gjithëpërfshirëse për menaxhimin e nxehtësisë kudo që të jeni.

Ventilatori fleksibël është prej materiali të fortë ABS dhe është i pajisur me një bateri të fuqishme litium me një kapacitet prej 5200 mAh . Ventilatori kombinon prakticitetin me qëndrueshmërinë afatgjatë. Këmbët e tij fleksibël janë të dizajnuara për t'u ngjitur lehtësisht në çdo sipërfaqe, nga karriget tek shtretërit, tek sediljet dhe pajisjet e kampingut. Pavarësisht nëse jeni në mes të xhunglës urbane apo në një udhëtim në natyrë, kjo pajisje e lehtë dhe kompakte me një peshë prej vetëm 360 gramësh ofron deri në 40 orë ftohje për një karikim të vetëm .

mini usb me ventilator fleksibël - fleksibël me dorë

Bankë e integruar e energjisë për rimbushje në lëvizje

Ventilator fleksibël jo vetëm që ofron një fllad freskues, ai është gjithashtu i pajisur me një bankë energjie të integruar në mënyrë që të mund të karikoni lehtësisht pajisjet tuaja elektronike në lëvizje. Përshtatshmëria e tij garantohet nga rregullimi i shpejtësisë në tre nivele, funksionimi i heshtur, mundësia e rrotullimit me 360 gradë dhe gjithashtu funksioni i një mbajtëse telefoni, gjë që e bën atë një pajisje vërtet universale.

Karikimi nëpërmjet një kablloje USB-C (i përfshirë në paketë) lejon që ventilatori të karikohet shpejt dhe të jetë gati për përdorim përsëri në vetëm 3,5 orë . Me përmasa 15 x 7 x 32 cm dhe fuqi 10 W , ventilatori fleksibël është një zgjidhje ideale për ata që kërkojnë lehtësim nga vapa e verës.

ventilator ftohës mini në mbajtëse trekëmbësh fleksibël

Specifikim:

  • Materiali: ABS, bateri litiumi 5200 mAh
  • Fuqia: 10 W
  • Hyrja: 5V - 2A
  • Dalja: 5V - 2A
  • Përmasat e produktit: 15 x 7 x 32 cm
  • Pesha neto: 360 gram

Përmbajtja e paketës:
1x Ventilator fleksibël ftohës
1x kabllo USB-C
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim