Mjete të shumta të kartës së kreditit për portofolin - paketë mjetesh mbijetese 11 në 1

Kodi: 11-531
900 L 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shumë vegël për portofolin e kartës së kreditit - paketë veglash survival 11 në 1 me të cilën do të jeni gjithmonë gati për çdo rast. Ky mjet shumëfunksional ka madhësinë e një karte krediti klasike.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shumë vegël për portofolin e kartës së kreditit - paketë veglash survival 11 në 1 me të cilën do të jeni gjithmonë gati për çdo rast. Ky mjet shumëfunksional ka madhësinë e një karte krediti klasike, kështu që mund të futet lehtësisht në portofolin ose xhepin tuaj . Karta shumëfunksionale do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për mjeshtrit e dobishëm që duan të kenë të gjitha mjetet në një.

Kartë krediti çelik inox 11 në 1

kaçavidë e veglave të kartës së kreditit

11 funksione në një do të ndihmojnë në rast urgjence

Karta multifunksionale përfshin një hapëse konservash, një hapëse shishe, një thikë për prerjen e litarëve, rripave ose për qërimin e frutave. Përmban gjithashtu një kaçavidë, një çelës me 4 pozicione, një çelës për vida të vogla, një çelës për vida të sheshta ose një teh për prerjen e gjërave të forta. Përmban gjithashtu një vizore lineare në cm dhe mm, një tregues drejtimi dhe një vrimë për varjen e çelësave.

kartë krediti me shumë mjete


Specifikim:

  • Materiali: çelik inox
  • Përmasat e produktit: 8,5 x 0,2 x 5,5 cm
  • Pesha: 35 gram


Përmbajtja e paketës:
1x kartë krediti multifunksionale

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (2)

100%