Nano Mist Sprayer - Lagështues me spërkatje uji për hidratim të fytyrës

Kodi: 11-563
2 900 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Spërkatës Nano Mist - Lagështuesi me spërkatës për hidratim të fytyrës është një pajisje kompakte që e kthen ujin në mikro-grimca për ta mbajtur fytyrën tuaj të hidratuar gjatë gjithë ditës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Nano Mist Sprayer - Lagështuesi i ujit me spërkatje për hidratim të fytyrës është një pajisje kompakte që e kthen ujin në mikro-grimca për të mbajtur fytyrën tuaj të hidratuar gjatë gjithë ditës. Mund të spërkasë mjegullën me ujë dhe në këtë mënyrë të përmirësojë cilësinë edhe të lëkurës së thatë. Lagështuesi është shumë i lehtë, i lëvizshëm dhe i lehtë për t'u ruajtur. Mund ta ruani në një çantë shpine, çantë mbi supe, por përshtatet edhe në një çantë të vogël.

Mini llak uji hidratues për fytyrën

Mini llak uji hidratues për fytyrën nano mist

Më shumë mënyra për t'u përdorur

Duke përdorur një hidratues, ju mund, për shembull, të ftohni fytyrën ose të siguroheni që make-up-i juaj të zgjasë më shumë dhe të rregullojë më mirë fytyrën tuaj. Lagështuesi Përveç funksionit të lagështuesit, ai kryen edhe funksionin e një banke elektrike.

lagështues ajri për fytyrën spray mjegull uji nano

Specifikim:

  • Materiali: ABS
  • Përmasat: 4,5 x 3,5 x 13 cm
  • Pesha: 100 gram
  • Bateria: 2600 mAh


Përmbajtja e paketës:
1x lagështues portativ ajri Nano Mist Sprayer

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim