Pastrues me avull me mikrovalë në formën e karakterit qesharak LADY

Kodi: 11-524
900 L 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 333 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Pastruesi me avull me mikrovalë në formën e karakterit qesharak LADY është mjeti i përsosur për pastrimin e përsosur të furrës tuaj me mikrovalë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pastruesi me avull me mikrovalë në formën e karakterit qesharak LADY është mjeti i përsosur për pastrimin e përsosur të furrës tuaj me mikrovalë. Thjesht shtoni ujë në enë dhe ndizni mikrovalën për 5 deri në 8 minuta me fuqinë maksimale. Shikoni avullin që ngrihet nga koka e figurinës së vogël ndërsa nxehet fjalë për fjalë nga zemërimi. Avulli e bën shumë të lehtë pastrimin e mëvonshëm të furrës me mikrovalë . Pastruesi me avull është një shpikje e shkëlqyer që jo vetëm që pastron mikrovalën në mënyrë perfekte, por edhe duket bukur. Do të jetë ideale edhe si dhuratë praktike.

Pastrues me mikrovalë LADY me avull

Pastrues me mikrovalë LADY me avull

Pastron nga yndyrat, yndyrat dhe papastërtitë e tjera

Një furrë me mikrovalë përdoret pothuajse në çdo familje. Askujt nuk i pëlqen larja e saj. Mund të na lodhë dhe veçanërisht të marrë shumë kohë. Kjo shpikje e shkëlqyer do të vlerësohet nga absolutisht të gjithë. Larja e një furrë me mikrovalë nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë. Nëna e zemëruar lëshon avull, falë të cilit pastron furrën me mikrovalë nga yndyrat, yndyrat dhe papastërtitë e tjera. Papastërtia tretet lehtësisht dhe uthulla e shtuar eliminon në mënyrë të përsosur bakteret.

mami e zemëruar për pastrimin e mikrovalës me avull

Operacion i thjeshtë

Kjo është arsyeja pse pastrues me avull me mikrovalë është mjeti i duhur, i cili lëshon avull pas fillimit dhe pastron mikrovalën nga yndyrat, yndyrat dhe papastërtitë e tjera. Kur përdorni, thjesht derdhni uthull dhe ujë në gotën matëse dhe vendoseni figurën në mikrovalë. Pastaj ndizni mikrovalën dhe pastrimi mund të fillojë. Kur personazhi të lëshojë të gjithë avullin, thjesht hapni mikrovalën dhe fshijeni me një leckë të thatë. Papastërtia do të tretet dhe nëse shtoni uthull në ujë, do të eliminoni bakteret. Do të jetë i pastër dhe gati për të ngrohur drekën ose darkën e ardhshme.

Specifikim:

  • Është një dhuratë argëtuese
  • Është e lehtë për t'u përdorur dhe efektive
  • Materialet: ABS
  • Përmasat e produktit: 11 x 8,5 x 13,5 cm
  • Pesha: 90 gram


Përmbajtja e paketës:

1 x pastrues me avull me mikrovalë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim