Përparëse rroje për pasqyrë - bizhu për burra që rruan (mjekër dhe mustaqe)

Kodi: 11-571
1 900 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

​Përparëse rroje për pasqyrë - meshkujt që rruajnë bishtin (mjekër dhe mustaqe)​ do të kënaqë të gjithë meshkujt që duan të rruhen në shtëpi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Përparëse rroje për pasqyrë - meshkujt që rruajnë bishtin (mjekër dhe mustaqe) do t'i kënaqë të gjithë meshkujt që duan të rruhen në shtëpi. Meshkujt do ta vlerësojnë veçanërisht një rruajtje të rehatshme dhe të lehtë. Gratë do ta vlerësojnë më tepër faktin që lavamani mbetet bukur i pastër pa shenja të dukshme të mustaqeve të rruara. Falë kësaj përparëseje, flokët pas rruajtjes nuk do të bien më kurrë në dysheme.

Bizhu i mjekrës dhe përparëse për rroje mustaqet

burra që rruanin përparëse

Përdorim i përshtatshëm

Ngjisni përparësen me vete dhe lidhni anën e kundërt në pasqyrë me ndihmën e dy gotave të thithjes. Kjo do të krijojë një dhëmbëzim që do të sigurojë që mjekra e rruar do të bjerë në të dhe jo jashtë. Pas rruajtjes, thjesht derdhni mjekrën e rruar në koshin e plehrave .

përparëse rroje për mustaqet e mjekrës në pasqyrë

Material i mirë

Përparëse për berberë është bërë nga material veçanërisht cilësor , është i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë për t'u pastruar. Vjen me një çantë udhëtimi praktike. Përparëse do të jetë një dhuratë perfekte për miqtë berber që duan një përparëse funksionale me pamje profesionale.

bisht mjekër

Specifikim:

  • Materiali: poliestër
  • Përmasat: 109 x 65 cm
  • Pesha: 81 gram

Përmbajtja e paketës:
1x përparëse rroje

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim