Peshkaqeni me telekomandë - RC Shark gjatësia 36 cm me rreze deri në 30 m

Kodi: 11-696
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Peshkaqeni me telekomandë - RC Shark për gjatësi uji 36 cm me një rreze deri në 30 metra nëpërmjet komanduesit është projektuar për argëtim të të gjitha kategorive të moshave.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Peshkaqeni me telekomandë - RC Shark për gjatësi uji 36 cm me rreze deri në 30 metra nëpërmjet komanduesit është projektuar për argëtim të të gjitha kategorive të moshave. Trupi i tij i lëmuar e bën të lehtë kryerjen e kthesave nënujore, ndërsa me një kohë loje prej afërsisht 23 minutash, ju mund të eksploroni sipërfaqet e ujit deri në 30 metra larg. Kontrolluesi, i cili kërkon 2x bateri AAA (nuk përfshihet), është i lehtë për t'u përdorur, duke i lejuar njerëzit e të gjitha moshave të fillojnë menjëherë të eksplorojnë botën ujore.

Peshkaqen RC për telekomandë në ujë me një kontrollues

Lëvizjet realiste

Afrohuni më afër botës emocionuese të aventurave ujore me RC Shark tonë, një mik i mahnitshëm i ujit me telekomandë që do të sjellë në jetë çdo rezervuar, pishinë ose liqen. Ky model inovativ ka lëvizje me 2 rrota për lëvizje realiste, qofshin kthesa të shpejta, kthesa apo notim të këndshëm. Frekuenca e tij e besueshme 2,4 GHz siguron kontroll të qëndrueshëm, kështu që ju mund të kontrolloni lëvizjet e tij me saktësi dhe pa u shqetësuar për ndërhyrjet me pajisjet e tjera.

Peshkaqen uji RC për telekomandë

Dizajn i qëndrueshëm

Ky peshkaqen me telekomandë është bërë nga materiali ABS me cilësi të lartë , i cili siguron qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi të tij, edhe me përdorim të shpeshtë në mjedisin ujor. Me një bateri litium të integruar dhe një peshë totale prej vetëm 170 gramësh , ky model është i lehtë, por mjaft i fortë për t'i bërë ballë aventurave emocionuese në ujë.

peshkaqen me telekomandë

Specifikimet:

  • Materiali: ABS, bateri litium
  • Përmasat: 36,6 x 17 x 9 cm
  • Pesha neto: 170 gram
  • Koha e punës: Përafërsisht 23 minuta
  • Gama: Deri në 30 metra
  • Frekuenca: 2,4 GHz
  • Bateritë e kontrolluesit: 2x AAA (nuk përfshihen)


Përmbajtja e paketës:

1x peshkaqen RC për telekomandë
1x Telekomandë
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim