Pllakë prerëse druri kuzhine GRILLFATHER 37x25cm - 100% bambu

Kodi: 11-542
2 900 L 1 300 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Pllakë prerëse prej druri kuzhine GRILLFATHER 37x25cm - 100% bambu është projektuar kryesisht për burrat dhe baballarët që duan të kalojnë kohë në kuzhinë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Pllakë prerëse prej druri kuzhine GRILLFATHER 37x25cm - 100% bambu është projektuar kryesisht për burrat dhe baballarët që duan të kalojnë kohë në kuzhinë. Tabela e prerjes do t'i mahnitë të gjithë me dizajnin e saj. Është një ndihmës ideal për kuzhinën , jo vetëm për muzikantët. Është dhurata e përsosur origjinale për çdo kuzhinier entuziast. Pllakë prerëse bambuje për prerje në kuzhinë.

Pllaka kuzhine prej druri me motiv GRILLFATHER

Pllaka kuzhine prej druri me motiv GRILLFATHER

Cilësia në radhë të parë

Pllaka prerëse me cilësi të lartë është bërë nga 100% bambu me cilësi të lartë. Prandaj, nuk është i përshtatshëm për pjatalarëse, por rekomandohet larja me dorë. Diversifikoni kohën tuaj gjatë përgatitjes së vakteve me këtë dërrasë prerëse të përsosur . Përveç prerjes, dërrasa mund të përdoret edhe për gatim ose pjekje në skarë. Kur shërbeni brinjë të pjekura në skarë, ananas me lëng ose lloje të zgjedhura djathi, bordi do ta ngrejë nivelin e përvojës suaj të ngrënies në një nivel të ri.

Specifikim:

  • Pllakë prerëse ideale për burra dhe baballarë
  • Materiali: 100% bambu me cilësi të lartë
  • Përmasat: 37,5 x 24,5 x 1 cm
  • Pesha: 745 gram

Përmbajtja e paketës:
1x Grill Father - dërrasë prerëse

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim