Power bank solare 20000 mAh - Lloji C, USB dhe karikim me valë

Kodi: 11-656
6 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 5 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Banka e energjisë diellore 20000 mAh - Karikimi i tipit C, USB dhe wireless është një zgjidhje e shkëlqyer si bateri e jashtme e bankës së energjisë për karikimin e pajisjeve të ndryshme.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Banka e energjisë diellore 20000 mAh - Karikimi i tipit C, USB dhe wireless është një zgjidhje e shkëlqyer si bateri e jashtme e bankës së energjisë për karikimin e pajisjeve të ndryshme. Ideale për të mbajtur pajisjen tuaj të karikuar sa herë që jeni në lëvizje (shëtitje, male, etj.). Përdor energjinë diellore, duke ju lejuar të karikoni shpejt pajisje të shumta, të gjitha në një paketë portative. Me një kapacitet të madh prej 20000 mAh dhe opsione të ndryshme karikimi (Type-C, USB dhe wireless), pajisjet tuaja qëndrojnë të ndezura pavarësisht se ku jeni.

Bateri e jashtme e jashtme e bankës me energji diellore, 20000 mAh

bateri e jashtme solare portative power bank 20000 mah

Powerbank me kapacitet dhe performancë të madhe

Me një kapacitet prej 20000 mAh, është një shoqërues i besueshëm për t'i mbajtur pajisjet tuaja gjithmonë të karikuara, pavarësisht nëse jeni në rrugë apo në natyrë. Falë përdorimit të energjisë diellore, ofron karikim të shpejtë të disa pajisjeve në një paketë portative.

karikues i jashtem mobil solare power bank bateri 20000 mah

Ka dy dalje duke përfshirë karikimin me valë

Me opsione të shumta karikimi, duke përfshirë ngarkimin Type-C, USB dhe wireless (QI), kjo bankë energjie do të sigurojë që pajisjet tuaja të qëndrojnë të ndezura pavarësisht vendndodhjes tuaj. Me një kapacitet të madh prej 20000 mAh , ai siguron energji afatgjatë, ideale për aventura në natyrë, udhëtime dhe emergjenca ku aksesi në energjinë e rregullt mund të jetë i kufizuar. Përveç kësaj, ky karikues portativ nuk është vetëm funksional, por edhe miqësor me mjedisin. Me një dritë LED të integruar që ofron mënyra të ndryshme ndriçimi dhe mund të përdoret gjithashtu në raste urgjente, duke siguruar ndriçim të rëndësishëm. Duke përdorur energji të qëndrueshme, ju kontribuoni në mbrojtjen e mjedisit.

Specifikim:

 • Kompakt dhe i fuqishëm
 • Ngarkimi i shumë pajisjeve
 • Karikimi përmes Type-C, USB dhe wireless (QI)
 • Ideale për aventura në natyrë, udhëtime dhe si burim furnizimi me energji elektrike
 • Zgjedhja ekologjike
 • Dritë LED e integruar
 • Materiali: TPU & kuti plastike PC
 • Përmasat: 17 x 8,5 x 3,2 cm
 • Pesha: 500 gram
 • Kapaciteti: 20000 mAh
 • Hyrja mikro: 5V 2A 7V 2,4A 9V2A
 • Hyrja e rrufesë: 5V2A (MAX)
 • Hyrja e tipit C: PD20W 5V3A 7V2,4A 9V2A 12V1,5A
 • Dalja USB 1: 5V3A 7V2,4A 9V2A 12V1,5A
 • Dalja USB 2: 5V3A 7V2,4A 9V2A 12V1,5A
 • Dalja e tipit C: PD20W 5V3A 7V2,4A 9V2A 12V1,5A
 • Fuqia me valë: 10 W

Përmbajtja e paketës:
1x bankë me energji diellore 20000 mah

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim