Prerëse sallami DRURI - teh të dyfishtë çelik inox

Kodi: 11-402
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Prerëse sallami DRURI - teh të dyfishtë prej çeliku inox. Ideale për një shumëllojshmëri gatimesh, nga sallatat tek sanduiçët me sallam, tostet deri tek pica.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Prerëse sallami DRURI - teh të dyfishtë prej çeliku inox. Ideale për një shumëllojshmëri gatimesh, nga sallatat tek sanduiçët me sallam, tostet deri tek pica. Prerësja e dorës për sallam ose sallam ka një teh inox me dy tehe. Kjo e bën tehun më të mprehtë dhe lehtësisht të prerë mes mishit, perimeve dhe djathit. A keni nevojë të prisni shpejt sallamin ose perimet në kuzhinën tuaj? Prerësja e sallamit është mjeti i duhur për këtë.

Kjo prerëse e përshtatshme kuzhine është ideale për prerjen e perimeve dhe produkteve të mishit si sallam, salsiçe, djathë ose perime . Megjithatë, mos u shqetësoni për sigurinë, prerësi i sallamit ka të instaluar një bllokues sigurie për të shmangur çdo aksident të pakëndshëm.

Prerësja e kuzhinës për sallamat do të kujdeset për copat e prera në mënyrë të barabartë të sallamit ose sallamit.

prerëse salcice - ndihmës kuzhine për prerjen e salsiçeve

Prerësja e salsiçeve të kuzhinës mund të presë shpejt dhe saktë salsiçet, është një ndihmës i shkëlqyeshëm për kuzhinën. Prerësja e sallamit ose sallamit është prej druri gome me teh inox , prehet më shpejt dhe me më pak përpjekje se një thikë kuzhine. Është i përshtatshëm edhe për prerjen e mishit të thatë.

Ka një bllokues sigurie, thjesht tërhiqeni kunjat përpara se ta prisni, si dhe kur pastroni prerësin. Prerësja prej druri e kuzhinës është projektuar që të përmbajë një vrimë për dorën tuaj, kështu që ju mund të trajtoni lehtësisht përmbajtjen e prerë pa asnjë përpjekje, thjesht prisni atë me një lëvizje të thjeshtë përpara dhe mbrapa. Prerësi i sallamit është i lëvizshëm dhe mund ta merrni me vete në pushime, në vilë ose për një piknik në natyrë.

Prerësja e sallamit ka një stil druri VINTAGE dhe përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo kuzhinë.

slicer kuzhine - feta e sallamit

plus Një prerës i dobishëm për salcice, sallam, djathë, perime, fruta dhe më shumë
plus Bllokimi i sigurisë - parandalon aksidente të pakëndshme
plus Teh i dyfishtë prej çeliku inox - i qëndrueshëm dhe i besueshëm
plus Përfshin kunjat e sigurisë

Karakteristikat:

Materiali: E bërë prej druri të fortë gome, teh inox
Përmasat e produktit: 30 x 19 x 12 cm
Pesha: 678 gram

Paralajmërim:
Pas larjes, thajeni me ajër prerësin. Mos e zhytni në ujë për një kohë të gjatë. Përndryshe, ajo do të dëmtohet shpejt.
Për shkak të tehut të mprehtë, kini kujdes kur punoni dhe mos e vendosni prerësin pranë fëmijëve.

Përmbajtja e paketës:

1 x prestar druri
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

97%