Roleta akulloreje të bëra vetë - Tasi me akullore me rrokullisje me 2 spatula + lugë + 6 kallëpe

Kodi: 11-456
4 900 L 3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Roleta akulloreje të bëra në shtëpi - Tasi me akullore me rrotulla me 2 shpatulla + lugë + 6 kallëpe​ dhe një broshurë falas me receta për akullore me rrotulla.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Roleta akulloreje shtëpiake - Tas me akullore me rrotulla me 2 shpatulla + lugë + 6 kallëpe dhe një broshurë falas me recetë për akullore me rrotulla. Tasi ju lejon të përgatisni vetë rrotullat e akullores në shtëpi . Ju mund të jeni njohur me videot në internet rreth prodhuesve të akulloreve që bëjnë rrotullat e akullores më të bukura dhe më të shijshme. Ndiqni udhëzimet në librin e recetave (të përfshira në paketim) dhe kur përzierja të ngurtësohet, mund të rrotulloni akulloren dhe ta shërbeni në një tas të bukur ose në një pjatë. Tasi i rrotullimit vjen me 2 spatula, 1 kashtë/lugë dhe 6 kallëpe për të krijuar format tuaja të akullores. Rregullimi i akullores do të jetë argëtues për ju dhe të ftuarit ose familja juaj do të vlerësojnë jo vetëm shijen e akullores, por edhe rregullimin e bukur.

Prodhimi i akullores në shtëpinë tuaj - akullore e bërë vetë në rrotull

akullore e mbështjellë rrotulla akulloreje shtëpiake

E vendosim tasin në ngrirje për të paktën 24 orë – është e rëndësishme ta fusni në ngrirje me kokë poshtë dhe është më mirë të vendosni edhe kupat e akullores në ngrirje për të mbajtur akulloren të freskët sa më gjatë. Përgatitni një përzierje akulloreje për të bërë roletë. Më pas nxirreni tasin nga ngrirja, kthejeni në të kundërt dhe masën e përgatitur të akullores derdhni në sipërfaqen e punës . Derdhni masën në një shtresë të hollë dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë në të gjithë sipërfaqen e tasit. Në pak çaste, përzierja ngurtësohet dhe më pas përdorni kruese për të krijuar role akulloresh. Kjo procedurë mund të përsëritet disa herë derisa tasi të jetë ngrirë. Ena më pas duhet të lahet, të fshihet tërësisht dhe të lihet të ngrijë sërish për të paktën 24 orë përpara përdorimit. Rekomandojmë ta lani tasin pas çdo prodhimi të akullores, ta thani tërësisht dhe ta ktheni në ngrirje në mënyrë që të ngrihet përsëri dhe të jetë gati për prodhim të mëtejshëm akulloreje.

përmbajtja e paketës së tasit të akullores

Karakteristikat e produktit:

Përfshirë recetat
Bëni vetë rrotullat tuaja të preferuara të akullores
Përgatitni çdo shije dhe eksperimentoni me përbërës të ndryshëm
Një tas me të cilin mund të përgatisni një delikatesë sipas imagjinatës tuaj

Specifikat e produktit:

Materialet: alumin, ujë të kripur dhe ABS
Dimensionet e produktit: Ø30 x 6,5 cm
Përmasat e paketimit: 34 x 7,5 x 34 cm
Pesha: 2,05 kg


Përmbajtja e paketës:

1 x tas me akullore
1 x kashtë/lugë
2x shpatulla
1x set me 6 kallëpe

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim