Rrip birre për 6 kanaçe - rrip për pije

Kodi: 11-513
1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Rrip birre për 6 kanaçe birre ose pije të tjera - Rripi i pijeve është një mjet praktik për çdo adhurues të birrës ose pijeve të tjera alkoolike ose joalkoolike në një kanaçe.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Rrip birre për 6 kanaçe birre ose pije të tjera - Rripi i pijeve është një mjet praktik për çdo adhurues të birrës ose pijeve të tjera alkoolike ose jo alkoolike në një kanaçe. Falë saj do të shijoni pijen tuaj të preferuar, të cilën do ta keni gjithmonë pranë. Është një zgjidhje ideale për meshkujt që nuk duan të shkojnë gjithmonë në frigorifer për birrë. Rripi ju lejon të mbani deri në 6 birra rreth belit në të njëjtën kohë. Është i shkëlqyeshëm për festa, barbekju ose festivale gjatë verës, ose për shëtitje në natyrë..

Rrip për kanaçe (birrë, pije joalkoolike, pije energjike)

Rrip për kanaçe (birrë, pije joalkoolike, pije energjike)

E përkryer për shëtitje për një djalë

Nëse po planifikoni një udhëtim për djemtë , duhet të merrni birra ose ushqime me vete, mbështetuni në këtë rrip birre. Ngjyra universale do të përzihet me pjesën tjetër të rrobave tuaja dhe nuk do të bërtasë shumë. Ju dhe miqtë tuaj do ta vlerësoni këtë ndihmës të dobishëm për birrë ose pije të tjera. Rripi do të jetë një dhuratë ideale për të gjithë dashamirët e birrës dhe aksesorëve praktik.

rripin e birrës


Specifikim:

  • Rrip për kanaçe
  • Ngjyra: e zezë
  • 100 x 17 cm
  • Pesha: 186 g

Përmbajtja e paketës:

1x rrip birre

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim