SET i dekanterit për tekila - Karafe tequila luksoze 840 ml + 4 gota në një stendë druri (punuar me dorë)

Kodi: 11-545
12 900 L 8 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 7 417 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

SET i dekanterit tekila - Karafe tequila luksoze 840 ml + 4 gota në një stendë druri (të punuar me dorë) si nderim për bimën e agave.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

SET i dekanterit tekila - Karafe tequila luksoze 840ml + 4 gota në një stendë druri (punuar me dorë) si nderim për bimën e agave. Në qendër të karafes dhe gotave të qitjes është paraqitur bima e agave , e cila është përbërësi bazë i tekilës. Ky grup luksoz përfshin një karafe me një tapë tape që siguron një mbyllje hermetike.

Set ekskluziv agave me dekanter 840 ml dhe gota tekila

Set dekantues për gota tekila agave

Set dekantues tekila - ideale si dhuratë

Karafeja ka një vëllim prej 840 ml dhe është prej xhami të pastër kristal , i cili është i lehtë dhe i qëndrueshëm. Kompleti përfshin gjithashtu një pjatë shërbimi të bërë nga bambu me cilësi të lartë. Ka një dyshek të gdhendur për ruajtjen e karafeve dhe gotave dhe hapësirë për servirjen e kripës dhe limonit.

gota tekila

Specifikim:

  • Materiali: xhami dhe bambu
  • Përmasat: 40 x 21 x 22 cm
  • Pesha: 1,6 kg


Përmbajtja e paketës:
1 x set gotash dekantuese dhe tekila

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim