Set i gotave të verës rozë me 2 - dhuratë gotë vere në formë trëndafili

Kodi: 11-654
3 500 L 2 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Seti i gotave të verës rozë me 2 - dhuratë e gotës së verës në formë trëndafili është një dhuratë ideale jo vetëm për ditën e Shën Valentinit, por edhe për një darkë romantike për dy.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Seti i gotave të verës rozë me 2 - dhuratë e gotës së verës në formë trëndafili është një dhuratë ideale jo vetëm për ditën e Shën Valentinit, por edhe për një darkë romantike për dy. Me formën e saj të bukur, e cila i ngjan një lule trëndafili, do të sjellë një prekje luksi dhe elegance në çdo moment romantik. Çdo gllënjkë nga kjo gotë bëhet një eksperiencë e veçantë, duke kombinuar shijen e shijshme të verës me një prekje romantike atmosferike.

Set gotash vere në formë trëndafili

Dizajn elegant

Dizajni elegant është sinonim i stilit dhe shijes . Thjeshtësia dhe kohëzgjatja e saj theksojnë bukurinë në çdo detaj. Ky perlë vizuale kombinon një qasje moderne me elegancën klasike, duke e bërë atë ideal për ata që vlerësojnë delikatesën dhe sofistikimin. Me dizajnin elegant, ju shtoni një prekje luksi në çdo situatë dhe e ngrini estetikën në një nivel të ri. Është më shumë se thjesht një element elegant , është shprehje e shijes dhe ndjenjës suaj për bukurinë.

set gotash vere roze

Një surprizë romantike

Surpriza e Shën Valentinit është një balsam misterioz dashurie, i mbështjellë në një paketë të bukur romantike të butë. Kjo përvojë magjike sjell në marrëdhënie bukurinë e befasisë dhe gëzimit që nuk do ta harroni. Sharmi i saj unik dhe prekja romantike krijojnë kujtime të paharrueshme, sepse çdo moment me këtë surprizë është plot dashuri dhe lumturi. Bëjeni ditën tuaj të paharrueshme me këtë gjest të bukur që do t'i bëjë zemrat të lulëzojnë dhe do të bëjë që dashuria më e lumtur të shkëlqejë.

Materialet e zgjedhura me kujdes janë jo vetëm të forta, por edhe rezistente ndaj kohës dhe kushteve të vështira. Çdo pjesë e krijuar nga këto materiale pasqyron një përkushtim ndaj cilësisë dhe qëndrueshmërisë. Me këtë ndërtim të besueshëm dhe të fortë, ju merrni jo vetëm produktin, por edhe sigurinë se do t'ju shërbejë me besueshmëri dhe qëndrueshmëri afatgjatë.

Specifikimet:

  • Materiali: xhami
  • Përmasat e produktit: 8 x 22,5cm
  • Pesha: 120g


Përmbajtja e paketës:

2x gotë vere në formë trëndafili

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim