Set (komplet) karaoke me valë me 2 mikrofona + altoparlant 6W

Kodi: 11-708
5 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 917 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Seti (komplet) karaoke me valë me 2 mikrofona + altoparlant 6W është aleati juaj për momente argëtimi të paharrueshme, qoftë në shtëpi apo në lëvizje.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Seti (komplet) karaoke me valë me 2 mikrofona + altoparlant 6W është aleati juaj për momente argëtimi të paharrueshme, qoftë në shtëpi apo në lëvizje. Falë formës së tij kompakte, ky set hap derën për një festë spontane karaoke, kudo që të jeni. Me një palë mikrofona pa tel dhe një altoparlant të fuqishëm HIFI 6 vat, ky grup është gati sa herë që të ndihet dëshira për t'u argëtuar.

set karaoke party 2 mikrofona

Efekte zanore interesante

Seti karaoke me 2 mikrofona vjen me 5 efekte unike zanore që do të shtojnë një prekje argëtimi në çdo performancë tuajën. Pavarësisht nëse zgjidhni modalitetin e jehonës për rezonancë më të thellë, modalitetin e foshnjës për performanca të lezetshme, modalitetin chipmunk për momente të gëzuara, modalitetin e zërit të thellë për tonet e basit ose modalitetin monster për performanca vërtet origjinale, ky grup ofron mundësi të pafundme për krijimtarinë tuaj.

Komplet mini portativ karaoke, mikrofona me komplete të vogla me valë 2

Cilësi dhe rehati e pakrahasueshme e zërit

Me setin Karaoke me 2 mikrofona, mund t'u thuash lamtumirë kabllove të ngatërruara dhe të shijosh tingullin e pastër kristal falë anulimit inteligjent të zhurmës që eliminon çdo zhurmë. Me një bateri që karikohet lehtë nëpërmjet një kablloje USB-C dhe një jetëgjatësi të gjatë baterie deri në 5 orë, argëtimi juaj nuk duhet të përfundojë së shpejti. Përputhshmëria me Bluetooth me telefonat inteligjentë, tabletët dhe pajisjet e tjera do të thotë që lista juaj e preferuar e luajtjes është gjithmonë gati për të shijuar jo vetëm karaoke, por edhe një altoparlant të fuqishëm për një përvojë të shkëlqyer audio pa mikrofona.

Set mini mini karaoke mikrofona altoparlantësh në shtëpi


Specifikim:

  • Materiali: ABS, UV
  • Pesha neto: 543 gram
  • Prodhimi: 4 Ω 6 W
  • Mbështetje: Bluetooth
  • Hyrja: DC 5V
  • Mbështetje për kartën SD
  • Dimensionet e produktit: Mikrofoni: 4,5 × 4,5 × 13,5 cm. Altoparlanti: 8,5 × 7,5 × 6,5 cm


Përmbajtja e paketës:
1x Altoparlant
2x mikrofon
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim