Set ruletë për pije - lojë ruse të pirjes me qelq + 15 gota qelqi + 2 topa metalikë

Kodi: 11-520
5 900 L 4 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 083 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Set ruletë për pije -                                                                                                                                                                                        për pije pirjejeje për të pirë gota pijeje të pirjes së pijes pijeje të pijes të pijes alkoolike të pihet për pije  për pije + 15 gota prej qelqi + 2 topa metalikë. Kjo ruletë me pije është një aksesor thelbësor në çdo festë në shtëpi.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Komplet ruletë për pije - lojë ruse me gota të pijshëm + 15 gota qelqi + 2 topa metalikë. Kjo ruletë me pije është një aksesor thelbësor në çdo festë në shtëpi. Ruleta është e thjeshtë dhe qesharake, kështu që të gjithë do të duan ta luajnë atë. Mund të argëtoheni me të në takimet me miqtë, në ditëlindjet apo festat e beqarisë. Në mes, ruleta duket si një klasike, por në vend të numrave, ka kupa me numra të pikturuar në to. Ruleta përbëhet nga dy topa metalikë që rrotullohen në vendin në mes.

Ruletë e shtëna​ - Ruletë e pijeve luksoze për gota alkooli - në një grup prej 15 copë

Ruletë e shtëna​ - Ruletë e pirjes luksoze për gota alkooli

Ruleta është një nga lojërat më të famshme të kazinosë

Tani, edhe në shtëpi, Ruleta është një mundësi e shkëlqyer për të luajtur një lojë me miqtë që do të argëtojë të gjithë. Rregullat e lojës janë shumë të thjeshta dhe të kuptueshme: Në hapin e parë mbushni të gjitha pullat me alkool. Lojtari i parë rrotullon ruletën dhe hedh një top. Lojtari duhet të pijë një goditje nëse ka të njëjtin numër me vendin ku ndaloi topi. Nëse gota me të njëjtin numër është bosh, lojtari nuk duhet të pijë asgjë. Seti do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për çdo rast.

Lojë e pirjes së ruletës - të shtëna vodka

Lojë e pirjes së ruletës - të shtëna vodka


Specifikim:

  • Dimensionet e produktit - 29 x 5 x 29 cm
  • Materiali: plastikë e fortë dhe qelqi
  • Pesha: 800 gram


Përmbajtja e paketës:

1x Ruletë me alkool
2x topa metalikë
15 x gota qelqi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim