Shkop ose kapëse merimangash - Dorezë dhe qime me fibra tepër të trasha 55 cm

Kodi: 11-452
2 500 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Shkop ose kapëse merimangash - Dorezë dhe qime me fibra ekstra të trasha 55 cm​, të cilat hapen kur shtypen - kapin insekte, brumbuj, etj.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shkop ose kapëse merimangash - Dorezë dhe qime me fibra tepër të trasha 55 cm​, të cilat hapen kur shtypen - kapin insektet, brumbujt, etj. Të gjithë njohim dikë që ka frikë vdekjeprurëse nga merimangat ose insektet në përgjithësi. Përndryshe, mund të mos i urreni insektet në shtëpinë tuaj, por nuk do të toleroni mendimin për t'i dëmtuar ato. Kapëse merimangash është zgjidhja perfekte për të dyja situatat. Tani mund të hiqni qafe çdo insekt pa e lënduar dhe në të njëjtën kohë qëndroni larg tij.

Thjesht shtypni dorezën dhe qimet me fibra tepër të trasha do të hapen dhe do t'i rrethojnë insektet. Dhe pastaj mund ta transferoni lehtësisht jashtë. Kapni dhe lëshoni çdo insekt pa e dëmtuar atë. Kapëse ka qime me fibra tepër të forta dhe paketa përfshin gjithashtu një copë ngjitëse dhe një grep për varje dhe ruajtje të lehtë . Gjatësia e kapëses është 55 cm, kështu që mund ta arrini kudo

Kapëse shumëfunksionale e insekteve, brumbujve, merimangave ose të tjerëve

spider grabber shkopi kapëse për insektet merimangat


Karakteristikat e produktit:

Përmasat e produktit: 55 x 7 x 13 cm
Pesha: 164 g
Materiali: ABS

Përmbajtja e paketës:

1x kurth merimangash
1x këllëf mbrojtës
1 x copë ngjitëse
1x grep për t'u varur

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim