Shkop peshkimi me stilolaps - shufër peshkimi me mikro stilolaps shkopi teleskopik miniaturë me gjatësi deri në 1 m

Kodi: 11-499
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shkop peshkimi me stilolaps - shufër peshkimi me mikro stilolaps, një shufër xhepi më i vogël teleskopik në miniaturë me gjatësi deri në 1 m - kombinim i shufrës së stilolapsit dhe mbështjellës.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shkop peshkimi me stilolaps - shufër peshkimi me stilolaps mikro, një shufër xhepi teleskopik më i vogël në miniaturë me gjatësi deri në 1 m - Kombinimi i shufrës së stilolapsit dhe mbështjellës, përshtatet lehtësisht në një xhep dhe do të jetë gjithmonë pranë. Mund të zgjatet dhe më pas arrin një gjatësi deri në 1 metër. Ju mund ta përdorni shufrën kudo që të jeni, do të jetë gjithmonë një mjet i shkëlqyer për t'u çlodhur pranë ujit. Nëse ju pëlqen peshkimi dhe nuk doni të mbani me vete pajisje të rënda, ky kallam është i duhuri për ju.

Shufra peshkimi me stilolaps mini për peshkim me mbështjellje në stilolaps - teleskopik deri në 1 metër

Shufra peshkimi me stilolaps mini për peshkim me mbështjellje në stilolaps - teleskopik deri në 1 metër

Ideale për udhëtime

Një shufër teleskopike do të jetë e përkryer për mundësi të papritura peshkimi. Me përmasat e tij të palosura, mund ta mbani dhe ta përdorni kudo, qoftë me pushime apo kur udhëtoni në natyrë për aventura. Është ideal për t'u çlodhur në një atmosferë të qetë buzë sipërfaqes së ujit.

shufra dhe bobina e stilolapsit

Kombinim i shufrës së stilolapsit dhe mbështjellës

Dizajni elegant i shufrës së peshkimit lejon transport të lehtë në një çantë udhëtimi ose në një xhep më të madh. Mund ta ruani lehtësisht në ndarjen e makinës, do ta keni gjithmonë pranë. Është gjithashtu ideale si dhuratë për peshkatarët amatorë, adhurues të peshkimit ose profesionistë.

kombinim shufra stilolapsi dhe bobina

Lehtë për t'u përdorur


Ju mund ta merrni shkopin e peshkimit shumë lehtë dhe mund të shkoni në peshkim. Fillimisht zgjasni shufrën, lidhni mbështjellësin dhe kaloni vijën. Pastaj shtoni pesha të vogla, karrem të përgatitur dhe mund të filloni të kapni peshk. Shufra mund të kapë peshk me peshë deri në 2,5 kg.

Specifikim:

  • Spirale e lëvizshme
  • Materiali: alumini dhe pjesë metalike
  • Kur është në gjendje të palosur: 20 cm
  • Zgjatje deri në 1 metër
  • 20 metra vijë peshkimi
  • Dimensionet e paketimit: 24,5 x 4,5 x 11 cm
  • Pesha: 115 gram


Përmbajtja e paketës:

1x shufër teleskopike
1 x mbështjellje bronzi e lëvizshme
1x linjë peshkimi
3x pesha
1x noton
1x karrem peshkimi
3x grepa çeliku

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim