Shpërndarëse brumi (petulla) - filxhan matëse 900 ml

Kodi: 11-515
1 900 L 1 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 000 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Dozer për brumë (petulla) - 900 ml shërben për matje të lehtë dhe derdhje të sasisë së duhur të brumit ose përbërësve të tjerë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Dozer për brumë (petulla) - Kupa matëse 900 ml përdoret për matje të lehtë dhe derdhje të sasisë së duhur të brumit ose përbërësve të tjerë . Në këtë mënyrë, ju mund t'i shpërndani përbërësit në mënyrë të barabartë midis enëve individuale dhe kështu të krijoni biskota të përsosura dhe të balancuara. Shpërndarësi siguron që të mos ketë rrëmujë të panevojshme në kuzhinë. Është një ndihmës i zgjuar kuzhine që çdo amvise e zgjuar duhet ta ketë në shtëpi.

Shpërndarëse brumi - filxhan matëse 900ml

Shpërndarëse brumi - filxhan matëse 900ml

Për profesionistë dhe amatorë

Shpërndarësi i brumit sigurisht që do t'jua lehtësojë punën kur përgatitni ëmbëlsira me miell ose brumë të tjerë. Thjesht derdhni brumin e lëngshëm në enë, shtypni mekaznimusin dhe mund ta dozoni me lehtësi brumin përmes vrimës në fund të enës. Mund ta përdorni gjatë përgatitjes së brumit për kifle, pandispanje, petulla ose mund të merrni edhe çokollatë me të . Dispenzeri do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për ëmbëlsirat amatorë, por edhe për të gjithë pastiçerët amatorë apo profesionistë.

dozuesi i brumit


Specifikim:

  • Kupa matëse (ml dhe cl) me levë
  • Materiali: ABS
  • Kupa matëse me vëllim 1,5 litra: 900 ML
  • Dimensionet e produktit: 18,5 x Ø 11,1 cm
  • Pesha: 294 gram


Përmbajtja e paketës:

1x shpërndarës brumi

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim