Solar power bank - karikues celulari 5000 mAh me karabiner

Kodi: 11-574
3 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 917 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Banka e energjisë diellore - karikues celulari 5000 mAh me karabinë për varje është një karikues cilësor për një smartphone, mund ta karikojë deri në 2,5 herë.

Mbrojtja e blerësit

 • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
 • Garanci për produktet - 24 muaj
 • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Bankë diellore - karikues celulari 5000 mAh me karabinë për varje është një karikues cilësor për një smartphone, mund ta karikojë deri në 2,5 herë . Mund të përdoret për të karikuar pajisje të ndryshme nga telefonat inteligjentë, tabletët e deri tek GPS edhe në kushte ekstreme. Ju mund ta përdorni bankën e energjisë diellore kudo dhe në çdo kohë, kështu që do të jetë një ndihmës i dobishëm.

karikues diellor portativ

Performancë dhe kapacitet të lartë

Banka e energjisë diellore ka një bateri litium-polimer me një kapacitet deri në 5000 mAh. Është i pajtueshëm me iPhone, iPad, telefonat Android, kamerat ose gjetësit GPS . Power Bank vjen me një kabllo mikro USB. Ai përfshin fole të integruara USB dhe mikro USB.

Ju patjetër do të përdorni energjinë

Nuk do t'ju ndodhë më kurrë që telefoni juaj të mbarojë energjia dhe të mos keni se si ta rikarikoni. Powebank është i pajisur me një panel diellor monokristalor 1,2 W, përmes të cilit merr energji edhe nga rrezet e diellit. Energjia që grumbullohet në pjesën e pasme të baterisë nëpërmjet dritës diellore ose tradicionalisht nëpërmjet një kablloje USB do t'ju lejojë të karikoni telefonin disa herë në ditë .

karikues solar celular 5000mah

E qëndrueshme dhe kompakte

Banka e lëvizshme e energjisë është futur në një mbulesë të ngushtë silikoni, e cila siguron mbrojtje kundër ujit, pluhurit ose dëmtimeve mekanike. Power Bank mund të përdoret në kushte vërtet ekstreme . Paketa përfshin një karabinë me të cilën mund ta varni karikuesin, për shembull, në një çantë.

Specifikim:

 • Panele diellore monokristaline me fuqi 1,2 W.
 • Porta të fshehura USB / Micro për karikim.
 • Kapaciteti 5000 mAh
 • Vjen me karabiner.
 • Hyrja: DC5V / 1A. Dalja: DC 5V / 2X1A
 • Materiali: ABS
 • Përmasat: 7,5 x 1,5 x 14,5 cm
 • Pesha: 155 gram


Përmbajtja e paketës:
1x bankë diellore e papërshkueshme nga uji - karikues celulari 5000 mAh
1x kabllo mikro USB

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim