Stilolaps shumëfunksional 6 në 1 - stilolaps, nivel shpirtëror, kaçavida, vizore, majë shkruese gome për ekranet me prekje

Kodi: 11-523
900 L 700 L Çmimi përjashtuar TVSH: 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Stilolaps shumëfunksional 6 në 1 - stilolaps, nivel, kaçavida, vizore, majë gome për ekranet me prekje. Është një stilolaps i dizajnuar në mënyrë perfekte për mjeshtrit shtëpiak. Përmban 6 mjete të ndryshme.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Stilolaps shumëfunksional 6 në 1 - stilolaps, nivel, kaçavida, vizore, majë gome për ekranet me prekje. Është një stilolaps i dizajnuar në mënyrë perfekte për mjeshtrit shtëpiak. Përmban 6 mjete të ndryshme që i përdorni normalisht në jetën tuaj të përditshme. Ai përmban një stilolaps klasik të zi, ka një nivel të integruar, kaçavida, vizore, stilolaps pune dhe majë shkruese gome për ekranet me prekje.

Mjeti më i mirë shumëfunksional i stilolapsit

Mjeti më i mirë shumëfunksional i stilolapsit

6 mjete në një

Stilolapsi me prekje do të shërbejë për kontroll më të mirë të telefonave celularë ose tabletave , mund të krijoni më lehtë shënime ose të luani lojën tuaj të preferuar. Sundimtari përfshin një shkallë në centimetra dhe inç, e cila ju lejon të bëni çdo matje. Pas hapjes, mund të mbështillni një copë të vogël letre për të fshehur shënimin. Një nivel i vogël shpirtëror dhe një kaçavidë e sheshtë do t'ju ndihmojnë me punë të vogla riparimi dhe rinovimi.

stilolaps me shumë kaçavidë

Specifikim:

  • 6 mjete
  • Stilolaps i zi / majë shkruese gome / vizore / kaçavidë me kokë Philips / kaçavidë me kokë të sheshtë / nivel shpirtëror
  • Ngjyrat: e zezë / e verdhë / argjendi
  • Përmasat e produktit: 15 x 1,5 x 1,5 cm
  • Pesha: 16 gram


Përmbajtja e paketës:
1x multi stilolaps me 6x mjete për mjeshtrit shtëpiak

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

96%