Tenxhere me vezë me mikrovalë 1 copë - mini tenxhere portative për vezë të çastit - HEN

Kodi: 11-565
900 L 400 L Çmimi përjashtuar TVSH: 333 L
porosit paraprakisht Dorëzimi i produktit bëhet rreth javës së 1-3 .
Po! Ne dërgojmë në US
+

Tenxhere me vezë me mikrovalë 1 copë - mini tenxhere portative për vezë të çastit - HEN​ ose pulë. Tenxhere origjinale qesharake për vezë të ziera dhe të buta direkt në mikrovalë.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Tenxhere me vezë me mikrovalë 1 copë - mini tenxhere portative për vezë të çastit - HEN​ ose pulë. Tenxhere origjinale qesharake për vezë të ziera dhe të buta direkt në mikrovalë. Gatimi i vezëve nuk ka qenë kurrë më i lehtë me tenxheren portative të vezëve me mikrovalë. Sidomos në mëngjes, kur çdo minutë vlen, është një mik i të gjithë njerëzve që nxitojnë në punë. Mund të gatuani dhe të shijoni vezë të ziera dhe të buta me tenxheren që duket si pulë.

Mini tenxhere me vezë në formë pule për mikrovalë

Tenxhere me veze ne forme pule per mikrovale

Vezë e zier në pak minuta

Thjesht vendosni vezën në tenxhere, shtoni pak ujë dhe në pak minuta mund të shijoni një vezë të shijshme. Me këtë tenxhere inteligjente, nuk keni nevojë të kaloni shumë kohë në kuzhinë, keni një vezë të gatuar në pak minuta.

tenxhere portative për vezë me mikrovalë - pulë

Specifikim:

  • 600 W: 5 minuta gatim i butë, 7 minuta gatim i vështirë
  • Materiali: ABS
  • Përmasat: Ø6,5 x 9,5 cm
  • Pesha: 51 gram


Përmbajtja e paketës:
1 x tenxhere portative për vezë me mikrovalë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim