Top i sheshtë i futbollit - Topa të ajrit në tokë me diametër 18,5 cm

Kodi: 11-555
1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
e shitur Na vjen keq, por ky produkt është shitur. Nuk është më i disponueshëm.
Po! Ne dërgojmë në US

Top i sheshtë i futbollit - Topat e ajrit në tokë me diametër 18,5 cm​ të fuqizuar nga ajri sigurojnë që ju të mund të luani futboll në shtëpi pa u shqetësuar se do të thyeni diçka.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Top i sheshtë i futbollit - Topat e ajrit në tokë me diametër 18,5 cm të mundësuar nga ajri sigurojnë që ju të mund të luani futboll në shtëpi pa u shqetësuar se do të thyeni diçka. Disku i futbollit në formën e një topi lëviz mbi tokë dhe, falë skajeve të gomës, nuk do të dëmtojë asnjë mobilje . Topi është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm.

Top futbolli në shtëpi - disk ajri

Top futbolli në shtëpi - disk ajri

Topi i së ardhmes

Falë mbrojtjes nga poliesteri, pjesa e brendshme e banesës, garderobët apo aksesorët nuk do të dëmtohen në asnjë mënyrë. Vendoseni topin në tokë, parket, pllaka ose ndonjë hapësirë ​​të sheshtë, prisni disa minuta dhe topi do të lëshojë ajrin. Ai do të ngrihet disa milimetra nga toka dhe futbolli i vërtetë mund të fillojë .

banesë e sigurt e topit të futbollit

Specifikim:

  • Materialet: gome dhe ABS
  • Dimensionet e topit të futbollit ajror: Ø 18,5 x 7 cm
  • Pesha: 177 gram


Përmbajtja e paketës:
1x top futbolli në tokë

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim