Trëndafil në kuti  me zemër të drunjtë - Trëndafila të kuq luksoz sapuni

Kodi: 11-533
2 500 L 1 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Trëndafil në kuti  me zemër prej druri - Trëndafila të kuq me sapun luksoz në një kuti luksoze prej druri në formë zemre (i punuar me dorë) është një aksesor i bukur dhe aromatik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Trëndafili në kuti me zemër prej druri - Trëndafila të kuq me sapun luksoz në një kuti luksoze prej druri në formë zemre (të punuar me dorë) është një aksesor i bukur dhe aromatike. Ju mund të përdorni trëndafilin për tu larë, ai do të bëjë të gjithë banjën erë të këndshme dhe do ta bëjë qëndrimin tuaj në banjë më të këndshëm. Pjesa e brendshme e kutisë është e dekoruar në mënyrë elegante me kashtë. Me këtë kuti dhuratë, të dashurit tuaj fjalë për fjalë do të kenë erë trëndafili.

Trëndafila sapuni në një kuti druri në formë zemre

Trëndafila sapuni në një kuti druri në formë zemre

Një dhuratë ideale për një grua për çdo rast

Nëse doni të ngjallni një buzëqeshje në fytyrën e dikujt ose thjesht t'ia bëni ditën më të mirë, një kuti me një trëndafil brenda është një dhuratë ideale . Paketimi i përgjithshëm krijon një përshtypje perfekte dhe bie në sy në shikim të parë. Personat të cilëve u jepni një kuti zemre me një trëndafil do t'ju kujtojnë sa herë që ta shikojnë atë.

trëndafili në një kuti në formë zemre prej druri

Specifikim:

  • Kuti prej druri ne forme zemre
  • Zbukuruar me kashtë
  • Punuar me dorë
  • Sapun në formë petale trëndafili
  • Pesha: 110 gram


Përmbajtja e paketës:
1x trëndafil i kuq në një kuti zemre

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim