Kostum i fryrë - Kostum për të rritur RED Man XXL deri në 2,4 m + ventilator

Kodi: 91-025
4 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kostumi i fryrë - Kostum për të rritur RED Man XXL deri në 2,4 m + ventilator do të tërheqë menjëherë vëmendjen tuaj me dizajnin e tij tërheqës - i përshtatshëm për të gjitha aktivitetet promovuese.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kostum i fryrë - Kostum për të rritur RED Man XXL deri në 2,4 m + ventilator do të tërheqë menjëherë vëmendjen tuaj me dizajnin e tij tërheqës - i përshtatshëm për të gjitha aktivitetet promovuese . Kostumi i fryrë do të jetë qendra e vërtetë e vëmendjes dhe do të sigurojë që të dukeni të jashtëzakonshme në çdo event. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një festë kërcimi ose duke festuar Halloween, ky kostum është krijuar për t'i bërë ballë edhe lëvizjeve më të egra të kërcimit dhe t'ju mbajë rehat gjatë gjithë ditës.

Kostum inflatable Wavy Man i kuq me ventilator

Kostum mashkulli i fryrë i kuq me ventilator

Lehtë për t'u përdorur

Kostumi është shumë i lehtë për t'u përdorur. Fryhet automatikisht në sekonda, duke e bërë të lehtë hipjen dhe zbritjen. Mjafton ta ndizni dhe në pak sekonda mund të shijoni argëtimin me një kostum të madh dhe origjinal.

kostum i fryrë kostum mashkulli me onde të kuqe

Ideale për çdo rast

Kostumi i meshkujve me fryrje është një zgjedhje e shkëlqyer për çdo rast. Pavarësisht nëse është një festë, Halloween, apo ndonjë ngjarje tjetër, ky kostum me siguri do të jetë një hit dhe do t'ju ndihmojë të dalloheni nga turma. Ngjyrat e tij të gjalla dhe dizajni argëtues do të tërheqin vëmendjen e të gjithëve rreth jush.

kostum burrësh me onde Njeri i fryrë

Fryhet në sekonda

Kostumi i meshkujve me fryrje fryhet lehtësisht në pak sekonda falë ventilatorit të integruar. Është bërë nga poliester i cilësisë së lartë, i cili garanton qëndrueshmëri të lartë. Rekomandojmë larjen e kostumit vetëm me dorë dhe vetëm me ujë të ftohtë. Funksionimi i tij kërkon bateri 4x AA , të cilat nuk përfshihen në paketë. Ky kostum është me të vërtetë argëtues dhe do t'ju sjellë shumë të qeshura në çdo event ku paraqiteni.


Specifikim:

  • Vetë-fryhet në sekonda
  • Ventilator i integruar
  • Larje me duar dhe vetëm ujë të ftohtë
  • Materiali: Poliester, ABS
  • Madhësia universale (me një lartësi deri në 2,4 m)


Përmbajtja e paketës:

1x kostum i fryrë për meshkuj Wavy Man 240 cm

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim