Kostum plastik i maskës së kokës së kalit (Halloween, festime)

Kodi: 91-022
2 900 L 1 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 1 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Kostum plastik i maskës së kokës së kalit për (Halloween, festime) si një maskë unike për çdo rast dhe mund të jetë e dobishme nëse doni të jeni ndryshe.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Kostum plastik i maskës së kokës së kalit për (Halloween, Festime) si një maskë unike për çdo rast dhe mund të jetë e dobishme nëse dëshironi të jeni ndryshe. Ideale për të gjitha llojet e festave, festave, festave, karnavaleve, etj. Në ditët e sotme, ju mund të jeni çfarë të doni, imagjinoni fusha të gjelbra të gjelbra, përrenj të zhurmshëm ose ujëvara. Imagjinoni lirinë, lëvizjen dhe shpejtësinë . Imagjinoni që çdo detaj i trupit tuaj është i formuar në mënyrë perfekte dhe ju jeni një simbol i forcës, lirisë dhe i paepur - imagjinoni se jeni një kalë. Ne mund ta bëjmë të vërtetë për ju, ju mund të bëheni kalë kur të doni!

koka e kalit si maskë

Jeni të zemëruar në shkollë, në punë apo në shtëpi? Gjithçka ka mbaruar, vishni një maskë kali dhe përzieni mane. E ndjen? Jo më stres, gjoksi juaj tensionohet, zemra juaj rreh fort, nuk keni më probleme budallaqe si njerëz, sepse jeni një kalë dhe më në fund jeni i lirë! Pra, bëni një "neighhhhh" të thellë dhe vraponi në fushat e pafundme përreth jush dhe përzihuni në mënyrë të përkryer me natyrën dhe filloni të jetoni si një kalë.

maskë për kokën e kalit

Përmbajtja e paketës:

1x maskë kali

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%