Mini skarë 30x 22,5x 7,5cm - kompakte dhe e lëvizshme për kamping në çantë

Kodi: 11-406
5 900 L 3 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Mini skarë 30x 22,5x 7,5cm - kompakte dhe e lëvizshme për kamping në çantë është partneri i përsosur për pjekje në skarë (kudo).

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Mini skarë 30x 22,5x 7,5 cm - kompakte dhe e lëvizshme për kamping në çantë është partneri i përsosur për pjekje kudo. Shijoni ushqimin perfekt të pjekur në skarë kudo, pa pasur nevojë të mbani pajisje të mëdha dhe të rënda për Barbecue. Kjo skarë kompakte do të përshtatet në dorën tuaj dhe nuk do të jetë absolutisht asnjë problem ta mbani atë. Nuk ka asgjë më të mirë se sa të përgatisni mish ose një meze të lehtë të pjekur në skarë në mes të natyrës në hapësirë të hapur. Barbecue në kopsht me një mini skarë nuk ka qenë kurrë më e lehtë. Me një skarë të vogël kompakte, ju gjithmonë keni në dorë gjithçka që ju nevojitet për një Barbecue.

Grilë portative - shijoni shijen e vërtetë të mishit të pjekur në skarë kudo dhe kurdo që dëshironi

skarë kompakte kampingu

Mini skara është e fshehur në një kuti metalike që i ngjan një çantë , e cila ka një mjeshtëri të fortë dhe të qëndrueshme, kështu që mund të përballojë ecjen ose kampingun. Kutia metalike përmban një tabaka të fshehur për karburant (dru ose qymyr) dhe një grilë për skarë. Kur të jeni gati, thjesht hiqni atë, shpalosni kutinë metalike - shërben si mbajtës dhe vendoseni tabakanë në të. Më pas thjesht ngrohni karburantin dhe vendoseni grilën në skarë - U krye, tani thjesht shtoni ushqimin tuaj të preferuar dhe për pak minuta mund të shijoni një drekë ose darkë të pjekur në skarë.

Karakteristikat:

Materiali: çeliku
Pesha: 1,75 kg
Përmasat: 30x7,5x22,5 cm
Përmasat e grilës: 25x18 cm

Përmbajtja e paketës:

1x Set mini grila
1x Manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim