Maska e fytyrës Ironman - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-287
3 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 250 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska e fytyrës Ironman - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) Ironman për fëmijë dhe të rritur nga latex 100% natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e fytyrës Ironman - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) Ironman për fëmijë dhe të rritur, i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maskë për fytyrën Ironman

Maska Halloween për djem (fëmijë) ose të rritur

Maska e Ironman është për të gjithë fansat e këtij superheroi ikonik. Është mënyra e përsosur për të marrë pamjen e një prej personazheve më të njohur të librave komikë dhe për të përmbushur ëndrrat tuaja për superhero. Maska juaj Ironman me siguri do të tërheqë vëmendjen dhe do të bëhet elementi përcaktues i kostumit tuaj. Kjo maskë lateksi në formën e Ironman është pra një zgjedhje absolutisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, festa ditëlindjesh e të tjera. Maskat tona Ironman dallohen më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Përmbajtja e paketës:

1x maskë Ironman

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

97%