Tavoline tavoline - SET 4 PJAKA VINIL RETRO për kuzhinë

Kodi: 11-405
2 900 L 900 L Çmimi përjashtuar TVSH: 750 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Tavoline tavoline - SET me 4 PJAKA VINIL RETRO për kuzhinë ose çdo dhomë, VINTAJ dhe dizajn i vjetër i shkollës

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Tavoline tavoline - SET me 4 PJAKA VINIL RETRO për kuzhinë apo çdo dhomë, dizajn VINTAGE dhe old school, janë ideale për personat që pëlqejnë stilin e 70-80 viteve. Imitim cilësor i pllakave vinyl i përshtatshëm si një jastëk nën pjatë, në tavolinë. Të gjitha tavolinat e tavolinës kanë etiketën e tyre unike dhe ofrohen në një paketë me pamje vintage me një rekord klasik LP. Ju mund t'i pastroni lehtësisht, ato janë prej plastike kundër rrëshqitjes.

Shquhen mirë në çdo tryezë, qoftë në shtëpi apo në vilë, apo edhe për festa me tematikë. Tavolinat retro janë një dhuratë e shkëlqyer për prindërit, gjyshërit ose këdo që i pëlqen kohët e mira të vjetra retro. Këto jastëkë do t'i japin brendësisë tuaj një prekje të vërtetë muzikore retro. Nëse dëshironi ta bëni dhomën e fëmijëve të veçantë - ato janë gjithashtu perfekte si një tavolinë tavoline për fëmijë.

Tavolinë tavoline ose si dyshekë tavoline në një stil të vërtetë VINTAGE

dyshek tavoline nën pjata

Karakteristikat:

Plaskë vinyl - set me 4 jastëkë për regjistrim LP
Stili unik retro
I lëvizshëm dhe i lehtë për t'u pastruar
Materiali: polipropilen, kundër rrëshqitjes
Dimensionet e produktit: Ø 37 cm

Përmbajtja e paketës:

1x set me 4 dyshekë retro
1x manual

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

100%