Maska e vrasësve të Japonisë - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-316
3 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
Cards
Bank
Crypto
+

Maska e vrasësve në Japoni - maskë tmerri për fytyrën - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum për fëmijë dhe të rritur (maskë koke) prej 100% latex natyral.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska e vrasësve në Japoni - maskë tmerri për fytyrën - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum për fëmijë dhe të rritur (maskë koke) prej 100% latex natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe vrimave të hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

maskë për fytyrën për vrasësin e karnavaleve japoneze

Maska Halloween për djem (fëmijë) ose të rritur

Maska horror për Halloween është interesante me dizajnin dhe detajet e saj të përpunuara, të cilat e bëjnë atë një shtesë të mrekullueshme të atmosferës drithëruese. Me tiparet e tij rrëqethëse dhe elementet mbresëlënëse, do të keni përshtypjen se po hyni në një botë tmerri dhe të keqeje. Është aksesori i përsosur për ata që duan të krijojnë një ndjenjë pezullimi dhe misteri në një festë të Halloween. Me këtë maskë në fytyrë, do të bëheni një nga heronjtë më të njohur dhe më të respektuar të filmave dhe kjo me siguri do t'ju sjellë shumë komplimente dhe reagime gazmore.

Prandaj, kjo maskë latex është një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnavalet, ballot e maskaradës, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona të frikshme bien në sy më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe mbi të gjitha të jeni cool.

, Maska e kokës për fytyrën e Halloween - motiv japonez vrasës

Maska karnavalesh - Maska latex për kokën e karnavalit për fëmijë dhe të rritur

E përshtatshme edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska ​​online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja speciale e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqje të syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Përmbajtja e paketës:

1x maskë vrasësi në Japoni

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim