Maska për fytyrën e Hellboy (Djallit) - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-283
5 500 L Çmimi përjashtuar TVSH: 4 583 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska për fytyrën e Hellboy (Djallit) - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) Hellboy i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën e Hellboy (Djallit) - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum (maskë) Hellboy i bërë nga latex 100% natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska e fytyrës së djallit për karnavalin e Halloween

Maska e fytyrës së djallit për karnavalin e Halloween

Maska Halloween për djem dhe vajza (fëmijë) ose të rritur

Nëse hedhim një vështrim më të afërt në këtë maskë të Hellboy , heroit demonik të parezistueshëm, do të shohim se detajet janë pikërisht ato që do të prisnit nga ky personazh ikonik i librit komik. Kjo maskë latex në formë Djalë ferri Prandaj është një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnaval, ballo maskarade, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona si Hellboy shquhen më së miri në Halloween, karnaval, disko, në një klub, në një festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni cool.

dorë e frikshme e kostumeve të halloween-it

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Maska për fytyrën e të rriturve Hellboy

Përmbajtja e paketës:

1x maskë e ferrit

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim