Maska për fytyrën Joker - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval

Kodi: 88-281
3 200 L Çmimi përjashtuar TVSH: 2 667 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Maska për fytyrën Joker - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Joker (maskë) prej 100% latex natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Maska për fytyrën Joker - për fëmijë dhe të rritur për Halloween ose karnaval. Kostum Joker (maskë) prej 100% latex natyral, i cili është miqësor me mjedisin dhe jo toksik. Të shohësh dhe të marrësh frymë përmes gojës dhe hundës së maskës është e rehatshme dhe e frymëmarrjes.

Maska Joker për fëmijë

Maska Halloween për djem / vajza (fëmijë) ose të rritur

Personazhi i Xhokerit është personifikimi ikonë i kaosit dhe paparashikueshmërisë, dhe maska e tij dalluese e Halloween-it në fytyrën e tij i shton edhe më shumë misterin dhe frikën personazhit. Kjo maskë latex në formë Xhoker Prandaj është një zgjedhje krejtësisht ideale dhe origjinale për Halloween, karnaval, ballo maskarade, festa të ndryshme, ditëlindje e të tjera. Maskat tona Joker dallohen më së miri në Halloween, karnaval, disko, klub, festë apo festival, ato janë investimi i duhur për ju nëse doni të bëni përshtypje dhe veçanërisht të jeni të lezetshëm.

Maska Joker Halloween

Maska karnavalesh - Maska karnavalesh latex për fëmijë dhe të rritur

I përshtatshëm edhe si dhuratë origjinale për të dashurit. Mund të blini maska online në dyqanin tonë elektronik. Dhe bëhuni gati për shumë foto dhe video ku do të jeni në qendër të vëmendjes. Përzierja e veçantë e materialeve natyrale të lateksit garanton tërheqjen e syve dhe jo vetëm një prerje të shkëlqyer, por edhe një veshje të rehatshme. Kostumet (maskat) e karnavalit janë dizajnuar me kujdes dhe me shumë modele të mahnitshme mund të shndërroheni në superheroin tuaj të preferuar ose monstra të filmave të frikshëm.

Maska Joker për karnavalet

Përmbajtja e paketës:

1x maskë Joker

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (1)

97%