Shufra magnetike NeoCube me topa - ari dhe argjendi

Kodi: 21-013
3 600 L Çmimi përjashtuar TVSH: 3 000 L
në stok Produktet janë aktualisht në magazinë, gati për tu dërguar.
Po! Ne dërgojmë në US
+

Shiten shufra NeoCube magnetike me toptha - ari dhe argjendi nga materiali NdFeB (Neodymium) ne ngjyra te ndryshme me cmim te mire mund ti blini online.

Mbrojtja e blerësit

  • Zëvendësimi falas i mallrave brenda 30 ditëve
  • Garanci për produktet - 24 muaj
  • Garanci për rimbursimin e parave brenda 14 ditëve

Përshkrim i produktit

Shufra magnetike NeoCube me topa - ari dhe argjendi. Ky grup përmban 27 topa çeliku (diametri 8 mm) dhe 36 shufra magnetike (gjatësia 24 mm), të cilat janë të punuara nga materiali NdFeB (Neodymium). Përshtatshmëri edhe më e mirë e topave dhe shufrave, më shumë opsione për kreativitetin dhe imagjinatën tuaj. Ato janë të përshtatshme për zhvillimin e aftësive motorike për të gjitha moshat, pavarësisht nga gjinia. Ju thjesht do të bini në dashuri me këto topa Buckey Ball me shufra.

Topa magnetikë jo vetëm për fëmijë - dhurata ideale për ju ose të dashurit tuaj

shufra dhe topa magnetikë neokub

Ju mund të krijoni modele të pakufizuara gjeometrike ose abstrakte me këto topa dhe shufra magnetike, duke stimuluar fleksibilitetin dhe lëvizjen e duarve dhe gishtërinjve tuaj, ndërsa jeni duke u argëtuar. Portativ dhe i përshtatshëm për udhëtime , pushime, relaksim dhe argëtim me miqtë. Me këtë komplet me shufra magnetike dhe topa, nuk ka kufizime ose kufizime kur krijoni forma. Krijoni forma të ndryshme 2D dhe 3D , yje, stoli, forma gjeometrike, ndërtesa ose struktura në shumë kombinime. Varet vetëm nga imagjinata dhe kreativiteti juaj.

shufra magnet me topa ari dhe argjendi

Shufra NeoCube me topa:

Ata mbështesin kreativitetin dhe imagjinatën hapësinore
Ata çlirojnë tensionin dhe stresin
I përshtatshëm për momente relaksi
Ato përmirësojnë përqendrimin
Ata praktikojnë lëvizshmërinë dhe shkathtësinë e gishtërinjve
Zbuloni magnetizmin dhe eksperimentoni me topa

Paketa përmban: 27 topa çeliku (diametri 8 mm), 36 shufra magnetike (gjatësia 24 mm)
Ngjyra: ar + argjend

Diskutimi i produktit (0)

A keni pyetje në lidhje me produktin?
Bëj pyetje në diskutim

Ende nuk ka pyetje
Ne do ta dërgojmë përgjigjen e pyetjes suaj te kjo adresë emaili.

Vlerësimi i produktit (0)

Nuk ka ende asnjë vlerësim